Organizasyonların rengarenk, akılda kalıcı ve eğlenceli olmasını arzu edenler için palyaço servisimiz doğru tercih… Eğitimlerini almış özel ekiplerden oluşan palyaçolarımız, kaliteli kostümleri, rengarenk makyajları ve eğlenceli etkinlikleri ile organizasyonlarınızı şenlendirirken aynı zamanda ilgi çekecektir. Doğum günleri, açılışlar, mezuniyetler, fuar etkinlikleri, avm etkinlikleri, festivaller gibi pek çok organizasyonda palyaço kiralayabilirsiniz. Yüz boyama, ilan dağıtma, eğlenceli oyunlar hem eğlendirici hem öğretici oyunlar gibi palyaçolarımızın bir sürü eğlenceli oyunu ve hizmetleri ile Safran Organizasyon firması olarak hizmetinizde olmaktan mutluluk duyacağız.

Sihirbaz ve illüzyon gösterisi, sanatçının el çabukluğu ile nesneleri kaybetmesi, şekil değiştirmesi gibi oyunlar sergilemesidir. Eğitimli ve deneyimli olan sihirbazlarımızı çeşitli televizyon programlarında bile görmüş olmanız mümkün.. Festivaller, okul tanışma partileri, açılışlar gibi pek çok organizasyonunuz da misafirlerinizi şaşırtacak sihirbaz gösterilerine hazır olun. Gösterilerimiz organizasyonunuzun teması ve hitap yaşına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Sivil animatörler etkinlik ve organizasyonların tümünde yer alan animatörlerdir. Safran Organizasyon olarak sizlerin tüm etkinliklerinizde memnun kalmanızı önemsediğimizden animatör personellerimizin hepsi eğitimlerini tamamlamış ve profesyonel olarak mesleklerini icra etmektedir. Partiler, festivaller, kutlamalar, açılışlar, doğum günleri gibi organizasyonlarınızda sizin tercihleriniz ve organizasyon temanıza göre kostüm, makyaj ve ekipmanlarıyla animatörlerimiz hazır bulunacaktır. Sivil animatörlerimiz kesinlikle eğitimli, yaratıcı, güler yüzlü, sabırlı, çalışkan ve eğlencelilerdir. Enerjinizi daima yüksek tutacak ve organizasyonlarınızın vazgeçilmezi olacak sivil animatör hizmetimizi Safran Organizasyon firmamızdan temin edebilirsiniz.

Yüz Boyama

Yüz boyama aktiviteleri çocuklarınızın heyecanla kuyruk olup sıralarını beklediği, eğlenceli bir aktivitemiz. Profesyonel eğitimlerini almış animatörlerimiz, çocuklarınızın istedikleri süper kahramanları, çizgi film karakterlerini, seçtikleri figürleri yüzlerine resmediyor. Yüz boyama aktivitesinde kullanılan boya ve kalemler tamamen sağlığa zararsız olup, alerjik reaksiyona izin vermeyen kalitede ürünlerdir. Kullanılan boyalar yıkanarak rahatlıkla çıkabilmektedir. Çocukların fazlasıyla keyif aldığı bu aktivite ile organizasyonlarınızı renklendirebilirsiniz.

 

Sunucu Temini ve MC Show Hizmeti

Sunucu temini ve mc show hizmeti, organizasyonlarınızda ekipmanla beraber sağladığımız sunucu hizmetimizdir. Açılış, etkinlik ve organizasyonlarda yapılan yarışmaları yönetir, başlatır veya açılışlardaki indirimleri, kampanyaları duyurur. Etkinlikleri yönlendirerek organizasyon sırasının daimiliğini korur. Böylece organizasyonlarınızda planlananın aksine sarkma veya erken bitme durumu söz konusu olmaz. Aynı zamanda sürekli coşkulu bir şekilde organizasyonlarda yer alacağı için konuklarınızında enerjisi hiç düşmeyecek coşkuyla eğlenmeye devam edeceklerdir. Protokol sunumlarınız içinde Safran Organizasyon olarak sunucu temini hizmeti vermekteyiz.

 

Kukla Gösterisi ve Kukla Tiyatrosu

Kukla tiyatrosu geçmişten günümüze Orta Asya’dan geldiğini bilinen bir gösteridir. Çocuk yetişkin herkese ithafen sergilenen bu gösteriler fazlasıyla keyifli bir ortam yaşatacaktır. Ramazan etkinlikleri, festivaller, belediye organizasyonları, okul partileri gibi pek çok organizasyon için kukla tiyatrosu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Hacivat Karagöz Gösterisi ve Kukla Sahne Oyunu

Tarihimizin en eski zamanlarına ait Hacivat ve Karagöz oyunu hayvan derilerine çizilmiş şekillendirilmiş ve hayali adı verilen oynatıcıları ile perdeye 2 boyutlu olarak yansıtılan bir gösteridir. Seslendirmesi ve oynatılması hayaliler tarafından yapılan bu gösteri aynı zamanda birkaç ekipman ile de (tef, zil vb) oyun içi seslendirmeleri yapılmaktadır. Hacivat ve Karagöz sürekli tartışan ancak yinede birbirlerinden vazgeçemeyen iki karakterdir ve bunu seyirciye son derece güzel bir şekilde aktarırlar. Bir başka gösteri ise Hacıvat ve Karagöz kostümlerini giyerek animatörlerimiz tarafından sergilenmesidir. Büyüklere nostalji yaşatan, küçüklere ise farklı gelecek bir gösteri sunabilirsiniz. Tiyatrocularımız eğitimlerini almış, sanatçı kişilikleri yüksek, değerli oyunlarda yer almışlardır.

Dans Gösterileri ve Dansçı Temini

Şenlik, festival, kutlama, açılış gibi pek çok organizasyonda istediğiniz sayıda dansçıyla ve seçtiğiniz danslarla gösteri sergiliyoruz. Özel eğitimli dansçılarımız yöresel, modern her tür dansla alakalı ekibimizle Safran Organizasyon olarak hizmetinizdeyiz. Dansçılarımızın önceden hazırladıkları kareograflarıyla açılışlarınız şenlikleriniz daha renkli ve eğlenceli olacaktır.

 

Ateş Yutan Adam

Ateş yutan adam gösterimiz çocukların ilgisini çektiği kadar yetişkinlerinde ilgisini çekecek ve organizasyonlarınızın heyecan noktası olacak. Piknik veya festivallerde, açılışlarda, doğum günlerinde tercih edebileceğiniz ateş yutan adam gösterisi tamamen profesyonel animatörler ile sergilenir. Aynı zamanda gösteri esnasında tüm güvenlik önlemleri alındığından herhangi olumsuz durum yaşanma riski bulunmamaktadır. Safran Organizasyon olarak tüm gerekli olan tedbirleri alarak hizmetinize bu gösterileri sunmaktan mutluluk duyacağız.

 

Taht Kiralama

Taht gösterisi ve şovları genellikle kına gecesi ve sünnet düğünlerinde tercih edilir. Kına gecelerinde gelin için hazırlanan özel tahtlar yapılır. Sünnet düğünlerinde ise sünnet çocuğu tahtla salona efeler eşliğinde getirilir ve efe oyunu oynatılır

 

Bisiklet Gösterisi ve Bisikletçi Temini

Bisiklet gösterimiz ve bisikletçi teminimiz eğitimli bisikletçilerimiz tarafından gerekli güvenlik önlemleri alınarak yapılan bir gösteridir. Bisikletçilerimiz, akrobasi hareketleri ile seyircilerinize heyecan dolu bir gösteri sergilerler. Genellikle açık alanlarda veya kapalı geniş alanlarda tercih edilen bu gösteriler seyircilerinize ve size heyecan dolu bir gösteri yaşatacaktır.

 

Canlı Heykel Gösterisi

Canlı heykel gösterileri ilk olarak yurtdışında, Avrupa’ da popüler olmuş bir gösteri ancak son yıllarda ülkemizde de fazlasıyla tercih edilen bir gösteridir. Eşsiz bir gösteri sunan animatörlerimiz gerçek veya hayali karakterleri canlandırırlar. Tüm vücutları kostümleri de dahil biçimde boyanır ve gösterilerini sergilerler. Özellikle tiyatral ve zor bir etkinlik olduğundan tiyatro ve canlı heykel eğitimi almış profesyonel sanatçılarımızdır.

 

Tahta Bacaklı Adam

Görkemli ve eğlenceli bir organizasyon için tahta bacaklı adam gösterisi hizmetimiz tam sizlere göre. Çocuklardan yetişkinlere her zaman ilgi çekecek, ‘nasıl dengede duruyorlar?’ sorusuyla bile organizasyonlarınıza tahta bacaklı adam kiralayarak dikkat çekebilirsiniz. Açılışlarınız, doğum günleriniz, festivalleriniz, sünnet düğünlerinizde yer alabilecek tek bacaklı adam animatörlerimiz Amerika’ dan özel olarak ithal ettiğimiz mekanik bacak ekipmanlarımızla gösterilerini sergilerler. Tahta bacak aparatımız sabit olup üst kostümü sizin arzunuza göre değişmektedir. Palyaço, çizgi film karakteri, masal kahramanları tercihiniz hangisinden yana ise gösterimize o kostümle hazırlanmaktayız. Animatörlerimizin dizlik, dirseklik gibi güvenlik önlemleri alındığından bu konu hakkında şüpheniz olmaması gerektiğini belirtmek isteriz. Aynı zaman da bu gösteriler hakkında eğitimlerini almışlardır. Animatörlerimiz eğlenceli ve renkli kostümleriyle organizasyonlarda dikkat çeker, tanıtım yapar ve müziklere uygun eğlenceli danslar ve yürüyüşlerle sizleri eğlenceli anlara ortak ederler.

 

Şişme Palyaço ve Kostümler

Şişme palyaço ve kostümler Safran Organizasyon olarak size sunduğumuz hizmetlerden biridir. Özel bir kumaştan hazırladığımız masal kahramanları, çizgi film karakterleriyle özellikle çocuklarımıza unutulmayacak anlar yaşatırken bir yandan da keyifli görüntüler ortaya çıkarıyoruz. Palyaço veya karakterlerimiz şişiriliyor ve animatörlerimizden biri içerisinde eğlenceli, danslı keyifli anlarla organizasyonlarınızı güzelleştiriyor.

 

Şişme Oyun Parkuru

Şişme oyun parkurları etkinliklerinizin en eğlenceli dakikalarını sizlere sunuyor. Hem yetişkinler hem çocuklar için uygun olan bu parkurların testleri yapılmış ve güvenlik önlemleri alınmıştır. Animatörlerimiz sizleri parkur hakkında bilgilendirirler ve siz eğlenirken sizin güvenliğinizden de sorumludurlar. Aynı zamanda eğitimli ekip arkadaşlarımız sayesinde güvenle eğlenebilirsiniz.

 

Nostaljik Sokak Satıcıları

Nostaljik satıcılar, özellikle geçmiş dönemlerde yer alan, yetişkinleri geçmişe döndüren bir etkinliktir. Nostaljik satıcılar nostaljik kıyafetleriyle tıpkı geçmişteki gibi standlarında yerlerini alır ve sokak lezzetleri olarak tabir edilen lezzetleri sizlere sunar. Macun, pamuk şeker, horoz şeker, patlamış mısır, simitçi, şerbetçi, niyetçi, elma şekercisi gibi bir dolu nostaljik satıcıyla eski günlere gitmekten kendinizi alamayacaksınız. Geçmişe yolculuk yaparken çocuklarınıza geleneklerimizi ve kendi çocukluk dönemlerinizi hem anlatabilecek hem de yaşatabileceksiniz.