Fotoğrafçı Temini ve Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf çekimi hizmetimiz deneyimli profesyonel ekip arkadaşlarımız ve son teklonojik makinalar ile yapılmaktadır. İster doğal takiple çekilen video veya fotoğraflar ister reklam tanıtım filmleriniz için çekim yapabilmekteyiz. Böylelikle sizlere ölümsüzleştirdiğimiz anları sunuyoruz. Arzu ettiğiniz tüm çekimleri yapmamız mümkün olduğu gibi lokasyon olarakta her yerde sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Tanıtım Videosu ve Video Kurgu

Tanıtım videoları firmanızın, markanızın veya ürününüzün tanıtımı için çekilen videolardır. Tanıtım videoları, reklamlardan akılda kalıcılığı ve dikkat çekiciliği ile farklıdır. Safran Organizasyon olarak sizlere tanıtım videoları hazırlıyor ve reklam çalışmalarında da farkınızı gösteriyoruz. Son teknolojik ekipmanlarımız ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla sizlere video çekimleri yapıyoruz.

 

Fuar Destek Hizmetleri

Fuar organizasyonlarınızda ihtiyacınız olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılama hizmetimizdir. Ekipman kiralama, ajans hizmetleri, tanıtım, catering gibi hizmetler destek hizmetlerinde sayılabilir. Yıllardır sektörde olan bir firma olarak hem ajans hizmetleri hem organizasyon hizmetlerini veriyor ayrıca bu hizmetleri fazlasıyla kaliteli ve üst düzey olarak sağlıyoruz. Tüm fuar etkinlikleriniz için Safran Organizasyon firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Profesyonel El İlanı Dağıtımı

Firmanızın açılışlarında, yeni şube, tanıtım, indirim gibi duyuruları yapmanız için profesyonel el ilan dağıtımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Belli bir bölgede ve hedef kitlenize uygun alanlarda dağıtılan bu ilanların dağıtım lokasyonunu sizde belirleyebilirsiniz. Böylece firmanızın adını daha fazla kitleye duyurmuş olur müşteri portföyünüzü genişletirsiniz

 

Yürüyen Reklamlar

Yürüyen reklamlar, kısa zamanda, düşük maliyetle ve en fazla kitleye ulaşan reklam türüdür. Sabit reklamlara oranla 10 kat daha fazla geri dönüş sağlayan bu reklam hizmetimiz tasarımlarından taşınmasına kadar Safran Organizasyon sorumluluğundadır. Alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımız, profesyonel tasarımlarımız ve dikkat çekici reklamlarımızla hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacağız. Ekip arkadaşlarımızı araçlarla takip eden ve kontrol eden ekibimizle son derece verimli çalışmaktayız. Yürüyen reklamlar haricinde reklam arabaları ve reklam bisikletleri hizmeti de sağlamaktayız.

 

Host ve Hostes Temini

Host ve hostesler organizasyonlarınızda sizi temsil eder ve konuklarınızı karşılarlar. Organizasyonlarınızda hos ve hostes hizmetinden faydalanmanız organizasyonlarınızı daha profesyonel ve seçkin gösterecektir. Davetlilerinize yer gösterir ve karşılarlar. Güler yüzlü ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Açılış, davet, düğün, gibi organizasyonlarınızda yer verebilirsiniz.

 
 

DJ Kiralama

Ortamları güzelleştirmek süslemeler haricinde tabiki müzikle de sağlanmaktadır. Organizasyonlarınızın temasına veya ilerleyiş şekline göre hazırlanan müzikleri çalmak ve keyifli anlar yaşatmak için DJ kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kına, nişan, düğün, festival gibi etkinliklerinizde ekipmanlarımızla birlikte profesyonel djlerimiz hizmetinizde olacaklardır.

 

Mehter Takımı Kiralama

Milli bayramlarda, önemli açılışlarda mehter takımı milli duygularınızı ön plana çıkaracak bir etkinlik olarak organizasyonlarınızda yer alır. Şenlik ve etkinliklerinizde yer vereceğiniz mehter takımı farklı bir organizasyon ortamı oluşturacaktır.

 

Işık Şelalesi

Düğün ve benzeri organizasyonlarda sahneye, salona veya ortamda uygun bir yerden asılarak hazırlanan pro teknik bir üründür. Renkli veya tek renkte olan bu ışık şelaleleri organizasyonlarınıza bambaşka bir hava katıyor fotoğraflarınız içinde hoş bir fon yaratıyor. Safran Organizasyon tarafından temin edilen bu ışık şelaleleri organizasyon büyüklüğünüze göre temin edilmektedir.