Bisiklet Gösterisi ve Bisikletçi Temini

safran organizasyon hizmetleri

Bisiklet gösterimiz ve bisikletçi teminimiz eğitimli bisikletçilerimiz tarafından gerekli güvenlik önlemleri alınarak yapılan bir gösteridir. Bisikletçilerimiz, akrobasi hareketleri ile seyircilerinize heyecan dolu bir gösteri sergilerler. Genellikle açık alanlarda veya kapalı geniş alanlarda tercih edilen bu gösteriler seyircilerinize ve size heyecan dolu bir gösteri yaşatacaktır.

Bisiklet Gösterisi ve Bisikletçi Temini

Bisiklet Gösterisi ve Bisikletçi Temini Nedir?

Eğitimli bisikletçilerimizin seçtiğiniz ve güvenlikli bir alanda bisikletleri ile akrobasi hareketleriyle yaptıkları heyecanlı gösterilerdir.

Bisiklet Gösterisi ve Bisikletçi Temini

Bisiklet gösterileri hangi organizasyonlarda tercih edilmektedir?

Bisiklet gösterileri genellikle kalabalık organizasyonlarda tercih edilmektedir. Birçok etkinliğin yer aldığı kalabalık organizasyonlarda heyecan ve eğlence dolu gösteriler isterseniz bisiklet gösterilerini tercih edebilirsiniz.

Bisikletçilerimize giydirilen kıyafet veya araçlarına takılacak görsellerle tanıtımlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca kalabalık bir bisiklet grubu ile tanıtımlarınız dikkat çekecektir. Hareketli reklam panoları olarak düşünebileceğiniz bu hizmet, tanıtımlarınız için çok daha etkili bir yöntem olacaktır.

Kalabalık organizasyonlarda animatörlerle birlikte gösteriler yapabilirler. Şenliklerde veya özel günlerde yapılan toplu yürüyüş etkinliklerinde bisikletli ekibimizde katılacaktır. Şenliklerde tahta bacaklı adamlar, kostümlü animatörler, palyaçolar gibi pek çok katılıma birde bisikletçilerimiz ön veya arka taraftan yürüyüşe katılır.

Milli bayram kutlamalarında yapılan şenlik ve gösterilerde de yer verebilirsiniz. Yürüyüşlere katılabilir, şenliklerde gösteri yapabilir. Akrobasi hareketleriyle ve yaptıkları gösterilerle özellikle 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramında tercih edebilirsiniz.

Son dönemlerde evlilik teklifi organizasyonlarında da tercih edilen, farklı ve heyecanlı bir evlilik teklifinin detayları için Safran Organizasyon firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bisiklet Gösterisi ve Bisikletçi Temini

Bisiklet Gösterisi ve Bisikletçi Temini Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız