Çadır Kiralama

safran organizasyon hizmetleri

Açık alanda yapılan organizasyon ve etkinlikleriniz için olumsuz hava şartlarından veya güneşten etkilenmemek adına çadır kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 3m x 3m, 4m x 4m, 15m x  özel ölçülerde ve arzu ettiğiniz renklerde kaliteli çadırlar temin etmekteyiz. Çadırlarınızın nakliyesi ve kurulumu ise Safran Organizasyon firmamız tarafından yapılmaktadır.

Çadır Kiralama

Çadır Kiralama ve Çadır Çeşitleri

3m x 3m Çadır
Ahtapot çadırda denilen bu çadırların yüksekliği ve genişliği 3m ölçülerindedir. Portatif ve taşıması kolay bu çadırlar açılış, fuar, tanıtım gibi organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz.

4m x 4m Çadır
4m yükseklik ve 4m genişliğindeki çadırlar 21 iskeletten oluşur. Çadırların kurulumu yere sabitlenmesi ile yapılmaktadır. İp ve halat yardımıyla desteklenir. Yağmur, güneş gibi dış etkenlerden koruyan bu çadırlar organizasyonlarınızda hava muhalefetinden etkilenmenizi engeller.

15m x Özel Ölçülerde Çadırlar
15m uzunluğu ve genişliğinde yapılan çadırlardır. Ancak sizin organizasyonlarınıza uygun özel ebatlarda çadırlar temin edebilmekteyiz. Çadır kumaşlarımız kaliteli olup renklerini sizin seçme imkanınızda bulunuyor.

Çadır Kiralama

Çadır ve Gölgelik Kiralama Hizmeti Hangi Organizasyonlarda Etkinliklerde Tercih Edilir?

Fuar organizasyonu; fuarlarda tanıtım yapmanız ve firmanızı farkedilir kılmak için dikkat çekici renklerdeki çadırlarımızı tercih edebilirsiniz. Markanızın kurumsal renkleri de bir başka tercih edilir çadır renklerimizdir.

Protokol katılımlı organizasyonlar; protokol katılımlarında konuklara, protokol ekibine hava şartlarından etkilenmemeleri adına çadır temin edilir. Açılış, temel atma, dini, milli bayramlar gibi organizasyonlarda konuklarınıza konforlu bir organizasyon sağlayabilirsiniz.

Avm etkinlikleri, panayır, şenlik, eğitici atölye çalışmaları içinde çadırlar kullanılmaktadır. Ebat, organizasyon türü ve seçtiğiniz renklerde çadırlarımızı sizlere temin ediyor ve kurulumlarıyla organizasyonlarınızı konforlu hale getiriyoruz.

Çadır Kiralama

Çadır Kiralama Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız