Canlı Heykel Gösterisi

safran organizasyon hizmetleri

Canlı heykel gösterileri ilk olarak yurtdışında, Avrupa’ da popüler olmuş bir gösteri ancak son yıllarda ülkemizde de fazlasıyla tercih edilen bir gösteridir. Eşsiz bir gösteri sunan animatörlerimiz gerçek veya hayali karakterleri canlandırırlar. Tüm vücutları kostümleri de dahil biçimde boyanır ve gösterilerini sergilerler. Özellikle tiyatral ve zor bir etkinlik olduğundan tiyatro ve canlı heykel eğitimi almış profesyonel sanatçılarımızdır.

Canlı Heykel Gösteri

Canlı Heykel Gösterisi Nedir, Nasıl Yapılır?

Canlı heykel gösterileri, sanatçılar, film yıldızları, hayali bir karakter olabilir. Genellikle ilgi çekmek, geçmişi yad etmek, sosyal bir mesaj vermek, gündemle alakalı durumları yansıtmak, organizasyonları renklendirmek gibi pek çok amaçlı olabilmektedir. Gösteriden önce canlandırılacak olan karakter iyici analiz edilerek jestleri ve mimiklerini birebir yansıtılır. Animatörlerimiz kostümlerini giyer ancak tüm bedenleri ve kostümleri özel bir boya ile boyanır. Heykel görünümü verecek tonlardaki boyalar ‘gerçek mi heykel mi’ sizi bile şüpheye düşürecek bu gösteri için canlı heykel kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Canlı heykeller tek başına gösteri sergileyebileceği gibi birden fazla canlı heykellede gösteri yapılmaktadır. Organizasyon öncesinde veya sırasında kostüm ve makyajı yapılan canlı heykeller alana gelir. Heykel gibi hareketsiz durduklarından gerçek olup olmadığını anlamaya çalışırken size ufak bir jest ve ya mimikle karşılık verir ve ortaya keyifli anlar çıkarır. Fotoğraf çektirmek, birlikte video kaydı almak fazlasıyla tercih edilir.

Canlı Heykel Gösterisi

Canlı Heykel Gösterileri Nerelerde Tercih Edilir?

Canlı heykel gösterileri, açılış organizasyonları, avm etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri, doğum günleri, reklam – tanıtım organizasyonları, fuarlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Canlı Heykel Gösterisi

Canlı Heykel Gösterisi Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız