Dans Gösterileri ve Dansçı Temini

safran organizasyon hizmetleri

Şenlik, festival, kutlama, açılış gibi pek çok organizasyonda istediğiniz sayıda dansçıyla ve seçtiğiniz danslarla gösteri sergiliyoruz. Özel eğitimli dansçılarımız yöresel, modern her tür dansla alakalı ekibimizle Safran Organizasyon olarak hizmetinizdeyiz. Dansçılarımızın önceden hazırladıkları kareograflarıyla açılışlarınız şenlikleriniz daha renkli ve eğlenceli olacaktır.

Dans Gösterileri ve Dansçı Temini

Dans Gösterileri ve Dansçı Temini Hizmetlerimiz

  • Efe temini; yöresel danslarımınızdan Ege yöresine ait zeybek oyunları bay ve bayan zeybeklerimizle sergilenmektedir. Bayanlar narin, estetik olduğu kadar erkekleri dik, güçlü ve mücadelecidir. Zeybek özümüze ait olan danslarımızdan biri olup genellikle yöresel tanıtım günlerinde, son dönemlerde düğünlerde tercih edilen bir hizmetimizdir.
  • Yöresel danslar ve halk oyunları grubu; yaşadığımız coğrafya da çokça yöresel oyun ve danslara sahibiz. Horon, zeybek, kaşık, Kafkas, bengi, semah gibi pek çok oyunu sergileyebilecek dansçılarımız mevcuttur.
  • Oryantal ve zenne temini; oryantal ve zenne kıvrımlı dans figürleriyle yine yaşadığımız coğrafyaya ait bir dans çeşididir. Zenne erkek oryantal dansçısı, dansöz kadın oryantal dansçısıdır. Danslarına uygun genellikle klasik oryantal kıyafetleri giymektedirler. Kına gecesi, bekarlığa veda ve yılbaşı organizasyonlarında tercih edilmektedirler.
  • Mezdeke temini; 3 oryantal dansçının danslarıyla oluşan mezdeke ülkemizde bilinen ve sevilen bir dans türüdür. Oryantal ve zenneden farklı olarak yüzleri kapalıdır. Yılbaşı, kına ve bekarlığa vedalarda tercih edilir.
  • Modern dans grupları; sürekli çeşitlenen modern danslardan tango, vals, cha cha , hip hop gibi pek çok dans seçeneğiyle hizmet vermekteyiz.

Farklı, eğlenceli ve gösterişli organizasyonlarınızda hem yöresel hem modern danslar ile Safran Organizasyon olarak hizmet vermekteyiz.

Dans Gösterileri ve Dansçı Talebi

Dans Gösterileri ve Dansçı Temini Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız