Eğitici Atölye Çalışmaları

safran organizasyon hizmetleri

Organizasyonlarınızda çocuklarınızın hem el becerisini geliştirecek hemde eğlenceli vakitler geçirebilecek etkinliklerdir. Kum boyama, seramik, mask, tişört boyama, özel gün veya davetiye kartları hazırlama bu etkinlikler arasındadır. Tüm bu eğitici çalışmalar organizasyonlarda kurulan atölyelerimizde ve eğitici animatörlerimizle birlikte yapılmaktadır.

Eğitici Atölye Çalışmaları

Eğitici Atölye Çalışmaları Nedir?

2-12 yaş aralığındaki çocukların el becerisini geliştirmesi için atölyelerimizde yaptığımız etkinliklerdir.

  • Kum boyama atölyesi; kum boyama masamızda rengarenk kumlar, çocuklara uygun masa sandalyeler, renkli ve farklı figürlerdeki kendinden yapışkanlı kağıtlar bulunmaktadır. 3 yaş üzerindeki çocukların başında bulunan eğitimli animatörümüz çocuklarınızla kağıtların üzerine renkli kumlarla boyama yapmaya yardımcı olur ve öğretir. Böylece çocuğunuz eğlenirken hem el hem renk, şekil becerilerini geliştirir.
  • Tişört boyama atölyesi; tişört boyama atölyelerimizde çocukların bedenlerine uygun beyaz tişörtler, kumaş boyaları ve desenler vardır. Eğitimli animatörlerimiz, 5 yaş üstü çocuklarımıza uygun tişörtü seçip üzerine desenler çizerler. Çocuklarımızla birlikte bu desenler boyanır ve böylelikle çoçuğunuz kendine özel ve unutulmaz bir hediye vermiş olacaktır.
  • Davet, tebrik veya özel gün kartı; eğitici atölyemizde kart hazırlanışı için, karton, el işi kağıdı, simler ve kalemler mevcuttur. Yapılacak etkinliğine bağlı malzemeler değişiklik gösterebilecektir. 3 yaş üzeri çocuklarımızla hazırladığımız davet ve tebrik kartları onları eğitir ve eğlendirirken sizlere de ufak bir hediye olacaktır.

Eğitici Atölye Çalışmaları

Eğitici Atölye Çalışmaları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız