Evlilik Teklifi Organizasyonları

safran organizasyon hizmetleri

Evlilik teklifi organizasyonları en çok tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla birlikte tamamen sizin hayallerinizi gerçekleştirmek hedefimiz. Evlilik teklifi organizasyonlarımız için set paketlerimiz mevcut ancak bu özel günde eş adayınıza o özel teklifi yaparken set paketler haricinde sizlerin arzu ve isteklerinizi de gerçekleştirebiliyoruz. Süpriz evlenme teklifinizde eş adayınızın hayalleri, sevdiği şeyler, ortak yanlarınız hakkında bilgi toplamanız ekibimizle sizlere unutulmaz bir organizasyon hazırlamamıza yardımcı olacaktır.

Evlilik Teklifi Organizasyonları

Evlilik Teklifi Organizasyon Paketlerimiz

Kumsalda Evlilik Teklifi

Eş adayınız ve siz doğa aşığı veya sakinlik sevenlerdenseniz kumsalda evlilik teklifi organizasyonumuzu tercih edebilirsiniz. Sizin için özel olan veya tercih ettiğiniz bir sahili sizin için hazırlıyoruz. Kırmızı halı etrafında denizci fenerleri, yer volkanları ile süslüyoruz. Yürüyüş yolunun sonunda tüller, çiçekler, şamdan, şampanya veya tercih ettiğiniz içecek ve kadehlerle süslenmiş masanız hazırlanmış olacak. Etrafınızda cam fanuslar, hasır çelenkler ve masanızın etrafında tüllerle sarılmış gazebolarla muhteşem bir ortam sizleri bekliyor olacak. Eş adayınız ve sizin için özel bugünde siz içeceğinizi yudumlarken tüm anlarınızı kameraman ve fotoğrafçımız kayda alacak. En doğal anların yakalandığı tüm video kaydı ve fotoğrafları size armağan ediyoruz.

Teknede Evlilik Teklifi

Deniz aşığı bir çiftseniz, hayatınızın en özel sorusunu teknede sorabilirsiniz. Sizin için tahsis edilen lüks teknemizi tüller, balonlar, fenerler ile süslüyoruz. Teknede içecek ve atıştırmalıkların bulunduğu masanızı mumlar, çiceklerle süslüyoruz. Servis isterseniz son derece prezentabl ve deneyimli servis arkadaşlarımızla sizlere servis yapıyoruz. Gecenin sonuna kadar tüm doğal hallerinizi yakalayacak ve size bu anları ölümsüzleştirecek olan kameraman ve fotoğrafçılarımız mükemmel bir kurgu ile klipleri hazırlıyorlar. Bu güzel günün akıllardan hiçbir zaman silinmemesi için bu klipler hediyemiz oluyor.

Sinemada Evlilik Teklifi

Müstakbel eşinizle her zamanki gibi normal bir buluşma planlıyor ve gösterime giren bir film için sözleşiyorsunuz. Normal bir günden farkı ise vizyona giren film aslında yeni değil ilişkinizin en başında başlamış ve o gün ise bir ‘evet’ ile tüm ödülleri toplayacak. Gayet normal bir gün iken ekranda bir anda sizin videolarınız, alkış tutan izleyenler ve sürekli sizi kayıt altına alan doğal çekimlerinizi kaçırmayan kameramanlarımızla sıradışı bir güne hazır olun. Bu unutulmaz anların videoları özel kurguyla size armağan ediliyor.

Restoranda Evlilik Teklifi

Geleneksel ve klasik bir evlilik teklifi arzu ederseniz restoranda evlilik teklifi organizasyonumuzu tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz bir restorantta masanızı rezerve ediyor mumlar, çiçekler ve şamdanlarla şık bir masa hazırlıyoruz. Bundan sonra teklif kısmı olan işin en zor kısmı sizde!. Biz ise o anlarda sizin tüm özel anlarınızı kayda alıyor ve güzel bir kurgu ile sizlere armağan ediyoruz.

Lunaparkta Evlilik Teklifi

Eğlenceli ve renkli bir evlilik teklifi için adresiniz lunapark olabilir. Sürpriz bir eğlence gününde ya bir oyuncağın en tepesinde bir anda durmuşken veya kocaman bir benimle evlenir misin? pankartlarıyla karşılamak eğlenceli ve şaşırtıcı olacaktır. Arzu ederseniz lunaparkta kırmızı halı ve yer volkanlarıyla bambaşka bir sürpriz yapmak size kalmış. Tüm anların kaydedildiği bu güzel organizasyon kurgulanıp video kaydı olarak size armağan edilmektedir.

Otel Odasında Evlilk Teklifi

Size özel bir gecede yine size özel bir otel odası tamamen sizin isteklerinizle süslenir. Çiçekler, şamdanlar, balonlarla süslü bu oda başbaşa ve özel bir teklif etmeniz için romantik bir ortam olacaktır.

Limuzinde Evlilik Teklifi

Gösterişli ve farklı bir teklif isterseniz limuzinde evlilik teklifini düşünebilirsiniz. Uçan balonlar, kırmızı halı ve çiçekler sizlere eşlik ediyor ve tüm geceniz mükemmel bir kurguyla sizlere armağan ediliyor

Helikopterde Evlilik Teklifi

Eş adayınıza unutulmaz bir teklif için helikopterde evlilik teklifi paketimizi seçebilirsiniz. Keyifli bir yolculuktan önce helikopterin yanında büyük bir pankart veya masa ve kırmızı halı, balonlar, tüllerle süslediğimiz alanda sizin teklifinizle gerçekleştirebilirsiniz. Bu özel anları kayda aldığımız video klibimiz sizlere armağanımızdır.

İskele Önünde Evlilik Teklifi

Romantik bir iskelede, eş adayınız kırmızı halı üzerinde sizinle yürürken yolun sonunda ‘benimle evlenir misin?’ yazılı pankartla onu şaşırtacaksınız. Bistro masa, yer volkanları, kutlama şampanyanız, balonlarla süslediğimiz atmosferiniz bir anda şaşkınlık ve mutlulukla karışık duygulara yer verecek. Sevdiğinizle paylaştığınız bu özel an hayatınızın en önemli tekliflerinden olacak. Bu unutulmaz anları ölümsüzleştirmek ve bunları size hediye etmek ise Safran Organizasyon olarak bizlere düşüyor.

Sizler için heyecanlı ve önemli olacak bu teklif organizasyonlarında bir katkımız olmasını arzu ederiz. Set paketleri zorlamayacağımız gibi sizlerin özel gününde yine sizlerin arzularını gerçekleştirmek bizler için çok önemli. Detaylı bilgi almak için Safran Organizasyon firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Evlilik Teklifi Organizasyonları

Evlilik Teklifi Organizasyonları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız