Fuar Destek Hizmetleri

safran organizasyon hizmetleri

Fuar organizasyonlarınızda ihtiyacınız olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılama hizmetimizdir. Ekipman kiralama, ajans hizmetleri, tanıtım, catering gibi hizmetler destek hizmetlerinde sayılabilir. Yıllardır sektörde olan bir firma olarak hem ajans hizmetleri hem organizasyon hizmetlerini veriyor ayrıca bu hizmetleri fazlasıyla kaliteli ve üst düzey olarak sağlıyoruz. Tüm fuar etkinlikleriniz için Safran Organizasyon firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Fuar Destek Hizmetleri

Fuar Etkinlikleri ve Fuar Organizasyonları

Fuarlar belli dönemlerde yurt içinden yurt dışından pek çok firmanın katılmasıyla oluşan etkinliklerdir. Amaç firmanın kendisini ve ürünlerini tanıtmaktır. Bu nedenle fuarlar firmalar için büyük önem teşkil etmektedir. Mobilya, kitap, tekne, araba fuarı gibi sektör yelpazesi geniş bu organizasyonlarda firmamız Safran Organizasyondan destek alabilirsiniz.

Fuar Destek Hizmetleri

Fuar Destek Hizmetleri

  • Ekipman Kiralama; fuarlarda ihtiyaç duyacağınız, masa, sandalye, stand, ısıtıcı, çadır gibi ürünlerin nakliyesini, kurulumunu ve tedariğini sağlıyoruz.
  • Catering Hizmeti; konuklarınıza lezzetli ikramlarda bulunabileceğiniz atıştırmalık lezzetler sunuyoruz. Meyve, kuruyemiş, kuru pasta, kurabiye, poğaça gibi pek çok çeşidi olan menü seçeneklerimizi sizlerde oluşturabilirsiniz. Sıcak, soğuk içecekler servisi de yapılmaktadır. Güler yüzlü ve deneyimli personellerimizle kaliteli hizmetlerde sağlamaktayız.
  • Ajans Hizmetleri; fuarlarınıza host, hostes, servis elemanı, garson temini sağlıyoruz. Organizasyonda yer alan host ve hosteslerimiz sıcak bir karşılama ile konuklarınıza yerlerini gösteriyor. Organizasyon boyunca servislerinizi sağlayan garson ve servis elemanlarımız sizlere kaliteli bir hizmet sağlıyor. Deneyimli, prezentable ekip arkadaşlarımızla konuklarınıza ve size üst düzey bir servis hazırlıyoruz.
  • Prodüksiyon Hizmetleri; Fuar etkinliklerinizi ölümsüzleştirmek, sizlere sosyal mecralarda , tanıtım ve reklamda kullanabileceğiniz bir kayıt verebilmek adına organizasyon süresince çekim yapıyoruz. Daha sonra bunları montajladıktan ve kurguladıktan sonra sizlere teslim ediyoruz.
  • Stand Aktiviteleri; Reklam standları, yürüyen reklam hizmetlerini animasyon ekiplerimizin de destekleri ile sizlere sağlıyoruz.

Fuar Destek Hizmetleri

Fuar Destek Hizmetleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız