Fuar Stand İkramları

safran organizasyon hizmetleri

Fuar ve standlarda yer alan firmaların gelen konukları için ikramlıklar ve içecekler hazırlıyoruz. Tüm bu sunumlarla birlikte profesyonel ve deneyimli ekibimizle de servis imkanı sağlıyoruz. Uzun yıllardır sektörde catering hizmetide verdiğimizden ne gibi sunumlar ve menüler ikram edilir konusunda da tecrübeliyiz. Safran Organizasyon olarak bizim önerilerimiz veya sizin tercihlerinizle konuklarınıza ikramlıklarını hazırlıyor ve sunuyoruz.

Tarım, otomotiv, denizcilik, sağlık, teknoloji, tekstil gibi pek çok alandaki fuar organizasyonlarına ev sahipliği yapan ülkemizde yurt içi yurt dışı tüm misafirlerinize eksiksiz ve lezzetli bir hizmet için buradayız.

Fuar Stand İkramları

Fuar Stand İkramları Nedir?

Fuar ve standlarda amacınız firmanızı tanıtmak ve müşteri portföyünüzü arttırmakken aynı zamanda kaliteli ikramlarla iyi bir intiba bırakmaktır. Lezzetli ikramlar ve içeceklerle sağladığımız catering hizmetimiz ve servis elemanlarımızla bunu gerçekleştirmemiz mümkün. Bütçenize göre belirleyebileceğimiz menünüzü seçerken özgün fikirler ve deneyimlerimizle sizlere yardımcı oluyoruz.

Fuar Stand İkramları

Fuar Stand İkramları ve Kokteyl Menülerimiz

  • İçecek ikramları; hemen hemen her organizasyonda tercih edilmektedir. İçecekleri servis etmek adına bir stand hazırlıyoruz. Tercihinize göre seçtiğiniz içeceklerimizi bu standlarda servis ediyor veya organizasyon türüne göre servis elemanlarımızla gezdirerek servis ediyoruz. Şık sebillerde limonatalar, konseptlere uygun şekilde servis edilen salep ve bozalar, bitki çayları çeşitleri, közde kahve gibi çeşitli içecek servislerimiz bulunmaktadır. Arzu ederseniz sadece çay, kahve, su servisi gibi minimal bir servis yapabilmekteyiz.
  • Yiyecek ikramları; tatlı, tuzlu veya karışık olarak ikramlar yapılmaktadır. Kanepe, tartolet, kuruyemiş, poğaça, mini börek, kurabiye gibi çeşitli menülerimizden ister set kokteyl menüleri tercih edebilir, isterseniz sizin belirlediğiniz menülerle servis yapabiliriz.
  • Servis himzeti; yıllardır deneyimli firmamızda servisin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu nedenle deneyimli, güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla servislerinizi gerçekleştiriyoruz. Ekip arkadaşlarımız organizasyonlarınızda tek tip ve şık kıyafetleriyle servis yapmaktadır.

Tüm bu fuar stand ikramlarıyla beraber Safran Organizasyon olarak tanıtım hizmetleride vermekteyiz Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Fuar Stand İkramları

Fuar Stand İkramları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız