Hakkımızda

Safran Organizasyon Kimdir?
Hakkımızda

Safran Organizasyon

Safran Organizasyon, İstanbul içinde yer alan ancak hizmetlerini pek çok ilde de vermeye devam eden bir firmadır. Yaklaşık 17 yıldır sektörde yer alan ve öncü bir marka olan Safran Organizasyon firmamız her zaman yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratmıştır.

Özel günleriniz, kutlamalarınız için her kitleye hitap edebilecek organizasyonları, ekipmanları, çalışanları sağlayarak hizmet vermekteyiz.. Kutlamalarınızı her bütçeye uygun ancak yinede sıradışı olabilecek şekilde, önceliği sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlamaktayız.

Düğün ,Kurumsal Etkinlik ,Ses sahne sistemleri, Festivaller, Açılış, Evlilik Teklifi gibi çeşitli organizasyonlarda hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar sektörün içerisinde bulunarak, sektördeki eksikleri tespit ederek ve fark yaratmayı amaçlayarak, değişen ve gelişen yeni dünya düzeninde de kendimizi daima geliştirmeyi ilke edindik.

Organizasyonların en alt kademesinden en üst kademesine kadar aynı hassasiyetle, kontrolle, olası bir değişimde hemen güncelleme yapabilecek bir şekilde hizmet vererek, sizlere unutulmaz anlar yaşatmayı amaçladık.

Kendi işini daha çok önemsemek algısı ile bizde tüm organizasyonlarımızı ‘‘teslim ettiğiniz tüm organizasyonlar bizim organizasyonumuzdur.’ düşüncesini benimsedik.

Mutlu günleriniz ve kutlmalarınızda buluşmak dileğiyle…

Mutlu Çiftlerimiz

 • Son derece titiz ve gerçekten bilgililer. Ne yapacaklarını biliyorlar. Bu konuda problem yaşamayacağınızı düşünüyorum. Sizi gayet güzel yönlendiriyorlar. Müstakbel eşimde gün boyu süren sürprizden çok keyif aldığını söyledi. Kısacası teşekkür ederiz ve sürpriz yapmak isteyip de kafasında bir fikir olmayan herkese tavsiye ederim.

  Derya & Kürşat
 • Öncelikle zaman ve mekan konusunda bizimle beraber organize çalışmaları ve her olaydan haberdar olmamızı sağlamaları bana ayrı bir güven verdi. Kusursuz bir gün istediğim için hiçbir sıkıntı çıkmasını istemiyordum ve gerçekten herşeyi benim onayım ile yaptıkları için, için çok rahattı. Teşekkürler Safran Organizasyon.

  Aslı & Evren
 • Sevgilimin iş yerinden alınıp, yanıma yani organizasyon alanına gelene kadar ki heyecanını, organizasyon sonunda bize verilen videoda gördüm. Gerçekten bu işi önemsemeleri ve ufak detaylara dikkat etmeleri beni sevindirdi. Artık yıl dönümü kutlamalarında da tercihimi Safran Organizasyondan yana kullanacağım kesin.

  Ece & Can
 • Kumsala girerken tüm ekibin bu günü mükemmel geçirmemiz için canla başla çalışması gözümden kaçmadı. Sahada çalışan arakadaşlar başta olmak üzere herkese çok teşekkür ederim. Yapılan organizasyon tamamen, o güne ve verdiğiniz ücrete değiyor. Tekrar teşekkürler Safran Organizasyon ve tüm ekibine teşekkürler. 

  Emre & Kübra
 • Tüm süslemeler, atıştırmalıklar, müzikler ve çekim ekibi gerçekten harikaydı. Teklifden öncesinde romantik müzik eşliğinde dans, sonrasında teklif ve yemek… Hayal ettiğimin ötesinde. Bu gece bizim için unutulmaz oldu. Hem ekibinize hemde sorularıma bıkmadan usanmadan cevap veren Berkay bey ve Dilara hanıma teşekkürler.

  Pınar & Sinan