Işık Şelalesi

safran organizasyon hizmetleri

Düğün ve benzeri organizasyonlarda sahneye, salona veya ortamda uygun bir yerden asılarak hazırlanan pro teknik bir üründür. Renkli veya tek renkte olan bu ışık şelaleleri organizasyonlarınıza bambaşka bir hava katıyor fotoğraflarınız içinde hoş bir fon yaratıyor. Safran Organizasyon tarafından temin edilen bu ışık şelaleleri organizasyon büyüklüğünüze göre temin edilmektedir.

Işık Şelalesi

Işık Şelalesi Nedir?

Yer volkanı ışık şelalesi ve led ışıkla yapılan ışık şelalesi olmak üzere 2 çeşidi vardır. Bu seçimler organizasyonunuz ve sizin zevklerinize bırakılarak karar verilir.

Yer volkanı ile yapılan ışık şelaleleri; sahnenin yüksek bir yerine yerleştirilen silindir veya volkan yer volkanları programlanır. İstenildiği anda volkan ateşlenir ve aşağıya doğru akan bir ışık efekti oluşturur.

Led ışıklar ile yapılan ışık şelaleleri; led ışık sisteminin sahneye kurulmasıyla hazırlanır. Uzaktan kumanda ile başlatılan bu şelaleler elektrik sistemlidir. Led ışıkların aşağıya doğru akması veya yanıp sönmesiyle ortama hoş bir görüntü sağlar.

Yer volkanı ışık şelalesi led ışık şelalesinden daha kısa süre devam eder. Led ışıklar organizasyon boyu devam ederler.

Işık Şelalesi

Işık Şelaleleri Hangi Organizasyonlarda Tercih Edilir?

  • Mezuniyet organizasyonu; ışık şelalelerinin en sık kullanıldığı etkinliklerdir. Sınıflar veya öğrenciler sahneye çıktığında kısa süreli efekt oluştururlar.
  • Düğün ve nişan organizasyonunda; sahnede yer alan bu ışık şelaleleri tüm organizasyon boyunca ortama hoşluk katacak ayrıca fotoğraflarınızda oluşturduğu eşsiz arka fonlarla ölümsüz anlarınızı güzelleştirecek.
  • Evlilik teklifi organizasyonlarında; romantik bir ortam sağlarken ışık şelalelerinden de yardım alıyor, ortamınızı bu hizmetle güzelleştiriyoruz.
  • Festival ve şenlik organizasyonlarında; canlı ve renkli festivallerinizde, konserlerde daha renkli kılacak ışık şelalelerini kullanıyoruz.

Işık şelalelerinin kullanım alanları ve türleri hakkında detaylı bilgi için Safran Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Işık Şelalesi

Işık Şelalesi Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız