Işıklı ve Led Balonlar

safran organizasyon hizmetleri

Işıklı balonlar belli bir büyüklükteki balonların helyumla şişirilip içerisine led ışık konması ile olur. Bu gösterişli ve özel balonlar doğum günü, nişan, kına gibi etkinliklerde kullanıldığı gibi düğün çekimlerinde özel aksesuar olarak kullanılmaktadır. Süsleme hizmetlerinde de kullanabileceğiniz bu balonlar farklı ve özel bir süsleme seçeneği oluşturacaktır.

Işıklı ve Led Balonlar

Işıklı Balonlar ve Ledli Uçan Balonlar

Balonlar helyum gazı ile şişirilir ve içerisine led ışıklar konur. Süsleme ve fotoğraf çekimlerinde kullanabileceğiniz bu balonlar ışiklı ve renkli bir süsleme olarak ortama şıklık katacaktır. Led ışıklar 48 saat, helyum gazı ise hava durumuna ve sıcaklığa bağlı olarak 24 ile 72 saat arasında dayanabilmektedir.

Işıklı ve Led Balonlar

Işıklı Balonların Kullanıldığı Etkinlik Alanları

  • Düğün organizasyonu; salon veya düğün mekanının misafirlerinizin aralarına bırakılan ışık balonları ortama hoş bir görüntü katacaktır.
  • Evlenme teklifi organizasyonu; romantik bir ortamda bulunduğuz anı siz ve teklifiniz güzelleştirirken ışıklı balonlarla da detekleyebilirsiniz. Hem dekoratif kullanıma uygundur hemde evlenme teklifinde eş adayınızla gökyüzüne gönderebileceğiniz bu balonlar size özel ve şık bir ortam oluşturacaktır.
  • Fotoğraf ve video çekimleri; çekim türlerine göre seçebileceğiniz renk ve boyuttaki ışıklı balonlarla çekimleriniz hem eğlenceli hemde güzel geçecektir. Ölümsüzleştirdiğiniz o anlarda ise ışıklı led balonlarımız damgasını vuracak şekilde güzelleştirecektir.
  • Doğum günü organizasyonu; gerek çocuk gerek yetişkin doğum günlerinde ışıklı ledler sayesinde harika ve eğlenceli bir organizasyon sağlıyoruz.
  • Mezuniyet organizasyonu; yürüyüş yolu ve sahneyi hatta organizasyon alanını ışıklı led balonlarla süslüyoruz. Kep atma töreni sırasında gençlerimiz keplerle birlikte bu led ışıklı balonlarıda gökyüzüne atıyor ve eğlenceli görüntüler ortaya çıkıyor.
  • Eğlence mekanları ve açılış organizasyonları; renk, ışıltı ve ihtişama fazlasıyla yer verilen bu etkinliklerde de led ışıklı balonlar fazlasıyla ilgi görecektir. Arzu ettiğiniz dikkat çekimini bu balon süslemelerle tamamlayabilirsiniz.

Işıklı ve Led Balonlar

Işıklı ve Led Balonlar Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız