İzmir Lokma

safran organizasyon hizmetleri

Organizasyonlarınızda ikram edebileceğiniz bir diğer ürün olarak İzmir lokmayı tercih edebilirsiniz. Fuar, açılış, dernek toplantıları, yıldönümleri gibi organizasyonlarda nostaljik satıcılardan olan İzmir lokmayı hem lezzetliliğinden hem atıştırmalık olarak tercih edilebilir olduğundan ikramlarınız arasına girebilir. İzmir lokma Saray lokma diye de anılır ancak aralarında yalnızca şekil farkı vardır. İzmir lokma top şekilde hazırlanırken saray lokma halka şeklinde hazırlanmaktadır. Makinalarımızla el değmeden hamuru kızartıp şerbetleniyor ve servis ediyoruz.

İzmir Lokma

Saray Lokma ve İzmir Lokma Nasıl Yapılır?

Profesyonel ve deneyimli catering hizmetimiz de görev alan aşçılarımız lokmaların hamuru hazırlamaktalar. Son teknolojik makinalarımızla hazırlanan hamurlar yağda kızartılır ve karanfil tarçın gibi baharatlarla hazırlanan şerbete yatırılır ve sıcak servis edilir. Konuklarınıza sunmak istediğiniz şekle göre izmir lokma veya saray lokma hazırlanır.

İzmir Lokma

İzmir Lokma Hangi Etkinliklerde Tercih Edilir?

  • Piknik organizasyonu; bireysel veya kurumsal etkinliklerinizde tatlı ikramlarında tercih edebilirsiniz. Pratik yeme şekli ile konuklarınıza lezzetli bir servis sağlamanız mümkün.
  • Açılış organizasyonu; yeni mağaza açılışı, firmanız veya avam açılışları gibi etkinliklerde konuklarınıza sunabileceğiniz harika bir seçenek olacaktır.
  • Temel atma organizasyonu; temel atma töreninden önce veya sonrasında konuklarınıza lezzetli tatlı ikramlarında bulunabilirsiniz.
  • Belediye etkinlikleri; dini ve milli bayramlarda, belediye şenliklerinde konuklarınıza sunacağınız tatlı ikramlarında İzmir lokmaya da yer verebilirsiniz. Hem lezzetli hem servisi pratik olan bu tatlı organizasyonlarınızın vazgeçilmezi olacaktır.
  • Festival ve şenliklerde; eğlenceli ve coşkulu bu bolca tatlıya ihtiyaç duyacağınız bu etkinliklerde lokma ikramınızla konuklarınızı memnun edebilirsiniz.
  • Ramazan etkinliklerinde; konuklarınıza veya personellerinize Ramazan etkinlikleri adı altında düzenlediğiniz etkinlikleri lokma ikramı ile tamamlamanız konuklarınızı mutlu edecektir.

İzmir Lokma

İzmir Lokma Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız