Jenaratör Kiralama

safran organizasyon hizmetleri

Elektrik kesintilerine tedbir amaçlı veya elektrik imkanı olmayan yerlerde ihtiyacınıza göre jeneratör temini sağlıyoruz. Portatif ve mobil jeneratörlerimizle küçük veya orta ölçekteki organizasyonlarınızın elektrik enerjisini karşılayabileceğiniz jeneratörlerimiz bulunmaktadır. 1kVA elektrik gücünden 2500kVA elektrik gücüne kadar hizmet sağlamaktayız.

Jenaratör Kiralama

Jeneratör Nedir?

Mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren elektrik üretgeçleridir. Jeneratörler ısı, ışık, güneş enerilerini elektrik enerjisine dönüştürürler.

Jeneratör Kiralama

Jeneratör Çeşitleri ve Jeneratör Kiralama

  • Portatif jeneratör; küçük ölçekli organizasyonlarda tercih edilir. Rahatlıkla taşınabilir olan bu jeneratörler benzinli ve dizel olarak ikiye ayrılmaktadır. Hem elektronik aletlerinize elektirik verir hemde düşük maliyetli olduğundan tercih edilebilir. Açılış, piknik, evlilik teklifi gibi organizasyonlarda tercih edebileceğiniz jeneratör kiralama hizmetimizde kurulum ve nakliye Safran Organizasyon firmamıza aittir.
  • Mobil jeneratör; kamyon,kamyonet gibi araçların içerisinde bulunan bu jeneratör sistemleri size uzun süreli elektrik enerjisi sağlıyor. Organizasyonlarınızda, elektrik ihtiyaçlarınızı karşılayan piknik, festival, düğün gibi büyük çaplı etkinliklerde de ihtiyacınızı karşılayacak güce sahiptir.
  • Kabinli jeneratör; organizasyon alanınıza bir adet sabit kabin içerisinde yerleştirilen bu jeneratörler uzun süreli ve çok büyük çaplı organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz bir jeneratör türüdür. Uzun süreli fuar, festival, şenlik organizasyonlarında fazlasıyla ihtiyacınızı karşılayabilecektir.
Jeneratör Kiralama

Jeneratör Kiralama Hangi Etkinliklerde Tercih Edilebilir?

Elektriğin olmadığı açık alanlarda veya elektrik kesintisi yaşanmaması gereken organizasyonlarda tercih edebilirsiniz. Jeneratörlerimizin temini,nakliyesi ve kurulumu Safran Organizasyon firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Jenaratör Kiralama

Jenaratör Kiralama Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız