Jonglör Gösterisi

safran organizasyon hizmeti

Jonglör gösterileri ile alakalı eğitim alan animatörlerimizdir. Tamamen denge esaslı olan bu gösterilerimiz animatörlerimizin ekipmanları (lobut, top, halkalar vb) havaya atıp yakalama, elde çevirme gibi gösterilerle heyecan verici anlar yaşatmasıdır. Eğlence ve heyacanlı bu gösterilere pikniklerinizde, festivallerinizde, okul etkinliklerinizde ve ramazan etkinliklerinizde yer verebilmeniz mümkündür. Jonglörlerimiz gerekli eğitimleri almışlar ve herhangi bir tehlikeli gösteri olmadığından çocuk etkinlikleri için uygun bir gösteridir. Akrobasi hareketleri ve ekipmanlarla sergilenen adrenalin dolu bu gösteri için Safran Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  • Doğum günleri; çocuklarınız doğum günlerinde çeşitli etkinliklerde fazlasıyla eğlenip yorulacaktır. İşte tam bu anda dinlenirlerken jonglör animatörlerimiz ile gösterilerin heyecanına kapılır hem dinlenir hem eğlenirler.
  • Piknik ve festival organizasyonları; piknik organizasyonlarınızda ve şenliklerde benzersiz bir gösteri sunmak isterseniz jonglör ekibimizi kiralayabilirsiniz.
  • Ramazan etkinlikleri; ramazan etkinliklerinde heyecanlı ve farklı bir gösteri arzu ederseniz jonglörlerimiz gayet iyi bir seçim olacaktır. Şenliklerin ve ramazan etkinliklerinin en göz alıcı gösterilerini görmek konuklarınızı ve sizi memnun edecektir.

Jonglör Gösterisi Talebi

Jonglör Gösterisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...