Karaoke

safran organizasyon hizmetleri

Kalabalık etkinliklerinizde birlikte şarkı söyleyerek eğlenmeye ne dersiniz? Doğum günleri, şenlikler, partilerde hep birlikte eğlenirken hem sesleriniz yarışsın hemde hep birlikte eğlenceli anlar yaşayın. Karaoke etkinliğimizde ses sistemleri ile alakalı Safran Organizasyon firmamızdan destek alabilirsiniz.

Karaoke

Karaoke Nedir?

Şarkıların sözsüz bir biçimde bilgisayardan çalınarak eş zamanlı bir şekilde sözlerin ekrana yansıtılmasıyla ve şarkının bu şekilde söylenmesiyle yapılan bir etkinliktir. 1 adet amfi, sözler için ekran, ses mikseri, bilgisayar donanımlarıyla hazırlanılmaktadır.

Karaoke

Karaoke Nerelerde Tercih Edilir?

  • Doğum günleri; kalabalık doğum günü organizasyonlarında arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Üstelik arkadaşlarınızla birbirinize şarkılar armağan ederken unutulmaz bu etkinliğe organizasyonunuzda yer vermenizi tavsiye ederiz.
  • Temalı parti; partilerinizde temalı konseptlere uygun eğlencelerle keyifli anlar yaşarken, karaoke ile enerjiniz daha da yükselecek.
  • Piknik organizasyonları; piknikler genellikle motivasyon artırıcı etkinlikler olarak tercih edilmektedir. Kalabalık pikniklerinizde motive arttırıcı olan bu etkinlik unutulmaz eğlenceli ve motive bir piknik yaşattıracaktır.

Karaoke

Karaoke Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız