Konfeti Atımı

safran organizasyon hizmetleri

Organizasyonlarınızda rengarenk kağıtların bir makina yardımıyla havaya püskürtülmesiyle olur. Görkemli ortamınızın rengarenk kağıtlarla dahada ihtişamlı bir hale gelmesi sağlanır. Düğün, mezuniyet, temel atma, açılış, konser gibi organizasyonlarda tercih edilebilir. Eğlence mekanlarında ortamı coşturmak İçin atılan konfetiler hem konuklarınızı şaşırtacak hemde organizasyonunuzu farklı bir hale getirecektir. Profesyonel konfeti atımı hizmetimiz için Safran Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Konfeti Atımı

Konfeti Atımı Nedir?

Rengarenk veya yazılı kağıtların basınçlı bir makina yardımıyla havaya püskürtülerek şölen havası yaratmasıyla oluşur. Konfeti kağıtlarının renklerine siz karar verebilir veya üzeri yazılı küçük notlar atmayı tercih edebilirsiniz.

Konfeti Atımı

Konfeti Atımı Nasıl Yapılır?

Safran Organizasyon olarak iki farklı konfeti atımı vardır.

El konfetisi; küçük çaplı organizasyonlarda manuel olarak kullanılır. Küçük bir karton içerisinde basınçla sıkıştırılmış kağıtlar bulunmaktadır. Saat yönünde döndürülen mekanizma ve basınçla kağıtlar havaya sıçrar. Eğlenceli bu anlara ulaşmak için el konfetileri daha düşük bütçelidir. Evlilik teklifi, doğum günü gibi küçük çaplı etkinliklere uygundur.

Gazlı konfeti; karbondioksit gazıyla çalışan konfeti makinaları çeşitli boyutlarda Safran Organizasyon bünyesinde bulunmaktadır. İçerisine konulacak kağıt gramajı arzunuza göre ayarlanır. Karbondioksit gazının yaptığı basınçla kağıtlar havaya püskürtülerek şölen havası yaratılır. Organizasyonun büyüklüğüne göre 2 metreden 15 metreye kadar uzaklığa üfleme seçeneği ayarlanabilmektedir.

Konfeti Atımı

Konfeti Atımı Hangi Organizasyonlarda Tercih Edilir?

  • Açılış organizasyonu; dikkat çekmenizin lehinize olacağı bu organizasyonlarda konfeti hizmetimiz fazlasıyla dikkatleri açılışınıza çekecek ve tanıtımınıza yardımcı olacaktır. Örneğin; kurdele kesiminden sonra konfeti atışı yapılabilir.
  • Maçlarda ve şampiyonluk kutlamalarında; büyük bir heyecanla beklenen müsabakaların sonunda şampiyonluğu ihtişamlı bir şekilde kutlamak en doğal haktır. Şampiyonluklarla, stadlarda veya müsabaka alanlarının dört bir yanından yapılan konfeti atışları eğlenceyi daha coşkulu hale getirecektir.

Ayrıca düğünlerde evet dedikten sonra, mezuniyette kep atımından sonra veya evlilik tekliflerinde tercih edebilirsiniz.

Konfeti Atımı

Konfeti Atımı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız