Kostümlü Karakterler

safran organizasyon hizmetleri

Açılış, doğum günü, festival vb. organizasyonlarınızda çizgi film ve masal kahramanlarını canlandıran animatörlerimizin yer almasıyla oluşur. Broşür dağıtımıyla işletmenizi tanıtır, festivallerde eğlenceli bir görüntü sağlar. Pamuk Prenses, Elsa, Batman, Spiderman, Mickey Mouse, Tweety, Iron Man, Minion gibi çeşitli pek çok karakteri uzman animatörlerimiz ve kostümlerimiz ile sağlamamız mümkün. Akıllarda kalacak ve şaşırtacak organizasyonlar için uzmanlaşmış ve her imkanı sunabilecek hizmetler için Safran Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kostümlü Karakterler

Kostümlü Karakterler Neler Yapar?

Çocuk etkinliklerinde ( 1 yaş üstü ) animatörlerimiz yüz boyalarıyla çocukların yüzünü renkli ve istedikleri şekilde boyarlar, festivallerde çuval yarışı, halat çekme gibi oyunlar oynatırlar, yeni açılan işletmeleriniz için broşürler dağıtırlar, mini kulüp dansları ile çocuklarınızı eğlendirirler. Yetişkin etkinlikleri ve şirket organizasyonarında ise kırkayak, halat çekme, su taşıma, kaşıkta yumurta taşıma gibi birçok aktivite gerçekleştirirler. Oyun parkurlarında ve şişme oyunlarda etkinliğe katılanların güvenliğinden sorumlu olup, oyun parkuru hakkında bilgi verir ve uyarılarda bulunurlar.

Kostümlü karakterler özellikle çocuklarında ilgisini çekeceğinden ve günümüzde fotoğraf çekimi çok daha pratik olduğundan bu fotoğraflarda özellikle işletmenizi tanıtmada fazlasıyla yararlı olacaktır.

Safran Organizasyon | Kostümlü Karakterler
  • Doğum günü organizasyonu; çocuk veya yetişkin doğum günlerinde aktiviteler düzenlerler
  • Açılış organizasyonu; İşletmenizin veya kuruluşunuzun açılışlarında kostüm ve ses sistemleriyle ilgili açılışınıza çekerek tanıtım yaparlar.
  • Reklam ve tanıtım organizasyonları; işletmeniz veya kuruluşunuzun etkinliklerinde dikkat çeker ve dağıttıkları broşürlerle tanıtımınızı yaparlar.
  • Piknik organizasyonları; çeşitli oyun ve aktivitelerle organizasyonlarınızı daha eğlenceli hale getirirler.
  • Temalı parti organizasyonları; seçeceğiniz temaya uygun gösteriler ve kostümlerle organizasyonunuzu farklı bir boyuta dönüştürürler.

Kostümlü Karakterler Talebi

Kostümlü Karakterler Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...