Kumaş Rafya Süsleme

safran organizasyon hizmetleri

Kumaş süsleme organizasyonlarınızın şık görüntüsüne katkı sağlar. Rafya süsleme, rafya bitkisinden elde edilen iplerle yapılan süslemelerdir. Balonların ipleri, süslemelerin ipleri bu iplerle sağlanır ve hoşluk yaratır. Kumaş rafya süslemeler ise jüt kumaşından elde edilen ve her türlü organizasyonda kullanılan süslemelerdir. Safran Organizasyon olarak organizasyonlarınızda özgün fikirler ve profesyonel ekibimizle hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Kumaş süsleme; saten, jüt kumaşı, kanaviçelerin kullanıldığı organizasyon temanıza uygun renklerle kullanılan bir süsleme şeklidir. Organizasyon alanınızın süslenmeye müsait yer bir noktasını süslüyor ve organizasyonunuzu tamamlıyoruz. Rafya süsleme, rafya bitkisinden elde edilen iplerle yapılan süslemelerdir. Hediye paketlerinin bağlanması, uçan balonların uçlarından sarkıtılması gibi pek çok alanda kullanılır. Rafyalarda organizasyon temanıza uygun şekilde ve renklerde seçilerek kullanılır. Kumaş rafya süsleme, kanaviçe bezi, çuval bezi gibi kumaşlarla yapılan süslemelerdir. Daha çok bohem havada ve salaş organizasyonlarda tercih edilir.

Düğün süslemeleri; yürüyüş yolu, gelin çiçeği, nikah şekeri gibi süslemelerde kumaş süslemelere yer vermekteyiz. Doğal rafya denilen malzemeler doğal ve şık görünüm vermektedir. Kumsal düğünlerinde gazebolardan sarkıtılan tüller masalardan uçuşan doğal rafyalar hoş ve sade bir görünüm vermektedir.
Doğal, klasik bir tarz düğünü, doğum günü ve nişan tercih edenlerde bistro masa ve sandalyelerde, sahnede, nikah masasında, sweet table masalarında kullanılır. Runner, supla altı, şamdan altları, sandalye sırtları, sahne üstü gibi süslemelerde tercih edilir. Tüm organizasyonlarınızda süsleme hizmetlerinizde yardımcı olabileceğimiz Safran Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kumaş Rafya Süsleme

Kumaş Rafya Süsleme Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız