Kumaş ve Tül Süsleme

safran organizasyon hizmetleri

Safran Organizasyon olarak organizasyonlarınızı dekore etmekte görevlerimizden biri…

Deneyimli ve profesyonel dekoratörlerimizle konseptinize uygun tül ve kumaşlarla süslemelerinizi tamamlıyoruz. Siz ne hayal ediyorsanız anlatın deneyimli ekip arkadaşlarımız gerçekleştirsin. Tam anlamıyla muhteşem bir organizasyonu sizlere sunalım. Kına, nişan, açılış, düğün, baby shower gibi pek çok organizasyonda yer verebileceğiniz kumaş ve tül süslemelerimiz çok farklı şekillerle size sunulacağından şüpheniz olmasın.

Kumaş ve Tül Süsleme

Kumaş ve Tül Süslemeleri Hangi Organizasyon ve Etkinliklerde Tercih Edilir?

Saten, keten, renkli organze tüllerin kullanıldığı süsleme şekilleridir. Düğünlerde sandalyeler, yürüyüş yolları, sahne önü, masa süslemeleri, fotoğraf köşeleri, taht üstü süslemeleri, hediyelikler veya gazebolarda kullanılan kumaş ve tüllerle zarif ve şık bir görüntü sağlayabilirsiniz.

  • Doğum günü organizasyonu; girişten itibaren salona kadar yürüyüş yollarını tüllerle sarabilir ve sandalye, masaları tüllerle süsleyebiliriz. Gelin damadın masasını ayrıca farklı tüllerle özel bir süsleme yapabilmekteyiz.
  • Baby shower organizasyonu; bebeğinizin cinsiyetine veya belirlediğiniz konsept renklerine uygun tül ve kumaşlarla süslüyoruz. Sweet table adı verilen sunum masalarının altına tüller tutuşturuyor, arka fona yine tüllerle fotoğraflar için uygun fonlar yaratıyoruz.
  • Doğum odası organizasyonu; oda kapınıza arzu ettiğiniz tüllerle kurdele, fiyonk şekillerinde tüller hazırlayabilir yine odanızda sweet table varsa bunuda renkli tüllerle süslüyoruz.
  • Açılış organizasyonu ve milli bayram organizasyonları; kutlama alanlarında ağaçlarda, trabzanlarda, kürsüde veya sahnede firma renkleri veya bayramınızı anlamlandıran özellikle bayrak renklerimizi kullanmaktayız.

Organizasyonlarınızda özensiz gibi görünen yerleri kamufle etmek adına veya daha şık ve gösterişli olması için kumaş ve tül süslemelerimizle Safran Organizasyon olarak hizmetinizdeyiz.

Kumaş ve Tül Süsleme

Kumaş ve Tül Süsleme Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız