Kurumsal Organizasyonlar

safran organizasyon hizmetleri

Kurumsal etkinlikleriniz ve firmanızın özel organizasyonları için Safran Organizasyon olarak hizmetinizdeyiz. Firma tanıtımı, lansman, kokteyl gibi etkinlik hizmetleri sağlıyoruz. Bu etkinlikler firmanızı piyasaya tanıtmak, firmanızdaki değişiklikleri, yenilikleri duyurmak adına yapıldığından çok önemlidir. Bizde Safran Organizasyon olarak tüm bu etkinliklerinizi sizin arzularınıza göre şekillendiriyoruz. Aynı zamanda firmanızın hedef kitlesi ve müşteri portföylerine göre şekillendirilen bu etkinlikler sadece firmalar arasında değil firmanız ve müşterilerinizle de planlanabilir.

Kurumsal Organizasyonlar

Kurumsal Organizasyon Hizmetlerimiz

Lansman, stand kiralama, kokteyl, fuar organizasyonları, reklam gibi hizmetlerimiz için Safran Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Organizasyonlar

Ekipman Kiralama

Organizasyonlarınız için gerekli, masa, sandalye, koltuk, kürsü, ısıtıcı, kırmızı halı gibi pek çok ekipmanı sizlere sağlamaktayız. Ayrıca elektronik hizmetlerimizde mevcuttur. Ses sistemi, ışık, projeksiyon, barkovizyon ve sahne hizmetlerimizi kiralayabilirsiniz. Kurulumu ve nakliyesi ise ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Kurumsal Organizasyonlar

Prodüksiyon Hizmetleri

Ekibimizdeki profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarımızla tüm organizasyon boyunca çekim yapmaktayız. Profesyonel kameralar, fotoğraf makinaları, drone ve jimmy jib gibi teknolojik aletlerimiz mevcut olup bu ekipmanlarla hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Organizasyonlar

Kokteyl Organizasyonları ve Coffee Break Etkinlikleri

Kurumsal etkinliklerinizde davetlilerinize lezzetli ve keyifli sunumlar hazırlıyoruz. Eğitimli ve prezentabl personellerimizle sunumlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Organizasyonlar

Ajans Hizmetleri

Markanız veya firmanızı en iyi şekilde tanıtıp, temsil edecek host, hostes, sunucu temini sağlıyoruz.

Tüm bu hizmetlerimizle ve dahası ile alakalı Safran Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Organizasyonlar

Kurumsal Organizasyonlar Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız