Led Ekran Kiralama

safran organizasyon hizmetleri

Festival, şenlik, açılış, konser, konferans gibi etkinliklerde kalabalık bir topluluğa sahne görüntüsünü, konuşmacıları veya gösterileri yansıtmak için led ekrana ihtiyaç vardır. Organizasyonlarınız için son teknolojik led ekranlar kurulum ve nakliyesiyle birlikte Safran Organizasyon tarafından sağlanmaktadır.

Konser, festival, şenlik açılış gibi organziasyonlarda led ekran ile beraber ses ve ışık hizmetlerimiz için Safran Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Led Ekran Kiralama

Led Ekran Nedir?

Led ekran; yüksek kaliteli ledlerin bir araya gelerek ortaya çıkan ekrenlardır. Yüksek ışık gücüne sahiptir ve koruyucu ekran olmadığı için gün ışığında da görüntüyü net ve parlak bir şekilde iletir. Monitor ve televizyon ekranlarına benzerler boyutları organizasyon çeşidinize göre değişir. Bilgisayar ve harici diskten alınan dijital görüntüler ekrana yansıtılır. Hem iç mekanlarda hem dış mekanlarda led ekranlar kullanılabilir.

Led Ekran Kiralama

Led Ekran Çeşitleri

Organizasyonunuzun açık veya kapalı oluşu mekan büyüklüğü gibi etkenlere göre led ekran çeşidinizi seçebilirsiniz.

Açık hava (outdoor) etkinliklerde kullanılan dış mekan ledleri gün ışığında yüksek kaliteli ledlerle yansıma ve parlama yapmacaktır. Böylelikle konuklarınız açık hava da led ekrandaki görüntülerden mahrum kalmayacak organizasyonunuzun keyfini çıkaracaktır.

Kapalı mekan (indoor) etkinliklerinde ise mekanın genel durumuna göre ışık gücü belirlenir. Alanın ışıklı veya karanlık oluşuna göre led ekranların ayarları yapılır.

Led Ekran Kiralama

Led Ekran Kiralama Hizmeti Hangi Organizasyonlarda Tercih Edilir?

  • Fuar organizasyonu; fuar tanıtım etkinliklerinizde müşterilerinize ürün veya firmanızı tanıtırken led ekran kiralayarak burada tanıtıcı videolarınızı izletebilirsiniz. Fuar standlarınızda sürekli led ekranda dönen ilgi çekici videolarda standınıza dikkat çekecektir.
  • Konser etkinlikleri; kalabalık konser alanlarında sahnedeki gösteri ve şovlar veya drone çekimlerini led ekrana yansıtarak tüm izleyicilerin canlı izlemesini sağlayabilirsiniz.
  • Mezuniyet organizasyonu; mezuniyetlerde öğrencilerin veya okulun tarihçesinin anlatıldığı bir video veya diploma töreninde sahnenin led ekrana yansıtılmasıyla konuklarınıza hoş bir tören yaşatabilirsiniz.
  • Reklam etkinlikleri; markanızın veya ürünlerinizin tanıtımı için cadde ve sokaklarda yer verebileceğimiz led ekranlarda reklamlarınızı oynatarak hedef kitlenize ulaşabileceksiniz.
  • Düğün organizasyonu; kır, kumsal, salon düğünü gibi tüm düğünlerde yer verebileceğiniz led ekran kiralama hizmetimizde gelin damadın videosu oynatılır veya düğün anı canlı ekrana verilir.

Led Ekran Kiralama

Led Ekran Kiralama Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız