Masa Kiralama

safran organizasyon hizmetleri

Organizasyonlarınızda tüm ihtiyaçlarınıza göre masa temini yapıyoruz. Düğün, kokteyl, doğum günü, şenlikler gibi her türlü etkinlik için çeşitli masalarımız bulunuyor. Kişi sayısını ve organizasyon türünü istediğiniz şekli belirttiğiniz takdirde ekipmanların temini, nakliyesi ve kurulumu Safran Organizasyon firmamızdan yapılmaktadır.

Masa Kiralama

Masa Kiralama ve Masa Çeşitleri

Yuvarlak masa; organizasyonlarınızda yemek masa olarak kullanabileceğiniz bu masalar 180 cm çapında 70 cm yüksekliğinde ve 10 kişiliktir. Düğün, mezuniyet, sünnet, doğum günü etkinliklerinde tercih edilebilen yuvarlak masalar kişi sayınıza göre temin ediliyor. Nakliyesi ve kurulumu ekip arkadaşlarımız tarafından yapılıyor. Beyaz veya krem renkte saten örtüler, arzunuza göre şamdanlarla süslenen bu masalar organizasyonlarda şık bir görünüm kazandırıyor.

Dikdörtgen masa; 120 x 70 cm ölçülerindedir.4-6 kişilik masalardır. Organizasyonlarda açık büfe, sweet table, sunum, ekip atölye çalışmaları, kum boyama, içecek masası gibi farklı amaçlarla kullanılır ve çok amaçlıdır. Organizasyonlarınızın çeşidine göre şık, arzu ettiğiniz renkte ve streç örtülerle süslenir.

Bistro masa; kokteyllerde tercih edilen bu masalar 100 cm yüksekliğinde 30 cm çapındadır. Masaların ayakları arzunuza göre süslenebilir ve hoş ortam sağlanabilir.

Çocuk masası; çocuk etkinliklerinde, sünnet, piknik, doğum günü gibi organizasyonlarda çocuklara uygun masa sandalye gruplarıdır. Çokuklara ayrılmış özel bir alanda onlara özel ebatlı masa sandalyelerle daha özel hissedeceklerdir.

Masa Kiralama

Masa Kiralama Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız