Mezuniyet Organizasyonu

safran organizasyon hizmetleri

Mezuniyet organizasyonları anaokul, ilkokul, lise ve üniversite artık bunların hepsinde gerçekleşmektedir. Mezuniyet salonları veya alanlarında sandalye süsleme, kokteyl masası temini, kırmızı halı, balonlarla süslemekteyiz. Bunların haricinde ses sistemleri, sahne, ışık gibi elektronik ekipmanlarla da profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz.

Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu ve Organizasyon Hizmetlerimiz

  • Ekipman Kiralama Hizmeti; mezuniyet alanlarının büyüklüğü ve kişi sayısına göre sandalye, bistro masa temini yapılmaktadır. Bununla birlikte elektronik ekipmanlar sahne, ışık, ses sistemi, barkovizyon, projeksiyon temini yapılmakta ve bunların kurulumu da tarafımızdan sağlanmaktadır. Aynı zamanda teknik ekipten arkadaşlarımızda herhangi bir olağanüstü durumda müdahale edebilmek adına gece boyunca sizinle kalacaktır.
  • Süsleme Hizmeti; mezuniyet alanınızı daha şık bir hale getirmek için, sandalye süsleme, kokteyl masalarını süsleme, balonlar, kırmızı halı, pankartlar gibi pek çok süsleme hizmetimizde bulunmaktadır.
  • Fotoğraf ve Video Hizmeti; bu özel kutlamanızı profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarımızla kayıt altına alıyoruz. Profesyonel kamera ve fotoğraf makinaları dışında drone, jimmy jib gibi ekipmanlarımızda mevcuttur.
  • Havai Fişek ve Pyro Teknik Hizmetleri; kutlamanızın daha ihtişamlı ve gösterişli olması için havai fişek ve yer volkanı gösterilerini tercih edebilirsiniz. Öğrenciler sahneye yürürken yer volkanları eşliğinde yürüyebilir, tam kep atma sırasında yer volkanları ve sahnedeki ışık şelalesi ile bir anda daha coşkulu ve görkemli bir sahne yaşatır. Kep atma töreni sonrasında sertifikalı ve eğitimli ekip arkadaşımızla havai fişek gösterisini başlatabiliriz. Hem fazlasıyla hoş ve coşkulu bir ortam oluşur hemde fotoğraf çekiminde hoş bir fon oluşturabilirsiniz.

Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız