Mobil Tuvalet Kiralama

safran organizasyon hizmetleri

Tuvalet, duş ve su gibi doğal ihtiyaçların sağlanamadığı alanlarda tuvalet ve lavabo içeren mobil tuvaletleri kiralayabilirsiniz. Tuvalet olmayan veya yapılması mümkün olmayan alanlarda tercih edilebilir.

Mobil tuvalet; seyyar, paravan, karavan tuvalet olarakta Safran Organizasyon tarafından sunulmaktadır. Mobil duş, mobil kabin ve mobil lavabo hizmetlerimizdende yararlanabilirsiniz. Arzu ettiğiniz lokasyona temin ve nakliye hizmetlerini sağlamaktayız.

Mobil Tuvalet Kiralama

Mobil Tuvalet Nedir?

Mobil tuvalet; polietilen maddesinden üretilen tuvalet ihtiyacının karşılandığı taşınabilir kabinlerdir. Polietilen maddesinden üretildiği için hafif ve taşınabilirdir. Mobil tuvaletlerde pis su ve temiz su depoları ayrı ayrı olan bir lavabo bulunur. Ayrıca alaturka ve alafranga tuvalet çeşitleride bulunmaktadır. Engelli tuvaleti olarakta ayrıca bir seçim yapabilmemiz mümkündür.

Mobil Tuvalet Kiralama

Mobil Çeşitleri ve Mobil Tuvalet Kiralama

  • Kabin tuvalet; alafranga, alaturka ve bir lavabonun sığabildiği mobil tuvaletlerimizdendir. Konser, piknik veya inşaat alanlarında dilediğiniz sayıda tercih edebilirsiniz.
  • Karavan tuvalet; araçların içerisinde alaturka, alafranga ve lavabo barındırırlar. Genellikle gün içerisinde hareket halinde olunan etkinliklerde karavan tuvaletler daha kullanışlıdır. Film çekimi, fotoğraf çekimi gibi organizasyonlarda tercih edilebilir.
Mobil Tuvalet Kiralama

Mobil Tuvaletler Hangi Etkinliklerde Tercih Edilir?

Konser etkinlikleri merkeze uzak veya merkez içinde dahi olsa tuvaletin yetersiz olduğu alanlarda tercih edilir katılımcı sayısına ve alan büyüklüğüne göre mobil tuvalet sayısı belirlenir ve arzu ettiğiniz kadar temin edilir.

Piknik organizasyonlarınızda açık alanda tuvalet imkanının olmadığı etkinliklerde tercih edilir. Piknik alanınıza temin edilen tamamen hijyenik mobil tuvaletler ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Mobil Tuvalet Kiralama

Mobil Tuvalet Kiralama Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız