Özel Dekorlar İle Süsleme

safran organizasyon hizmetleri

Organizasyon temalarınıza göre özel yapım dekorlarla yapılan süslemelerdir. Sizin için özel ve anlamı olan objeleri ve dekorları temin ediyor ve süslemelerinizi tamamlıyoruz. Düğün, doğum günü, nişan gibi organizasyonlarda daha sık kullanılan özel dekorlar anılarınıza, temanıza ve hayallerinize göre seçilebilmektedir. Sizin hayalleriniz bizim özgün ve yaratıcı ekibimizle birlikte organizasyonlarınız farklı ve özel olacaktır. Nostaljik eski foroğraflar, denizci fenerleri, ahşap eskitme kapılar, dekoratif ahşap kutular, eski nostaljik telefonlar, gitarlar gibi özel dekorlar süslemelerinizde tercih edebileceğiniz objelere örnek verilebilir.

Özel Dekorlar İle Süsleme

Özel Süslemeler Nedir ve Nasıl Yapılır?

Özel süslemeler düğün, nişan, doğum günü, baby shower, kına gibi organizasyonlarda tercih edilir. Hem organizasyonunuza uygun hemde sizin arzunuza göre olmasını istediğiniz objelerin temin edilmesini sağlıyor ve konumlandırıyoruz.

Özel Dekorlar İle Süsleme

Özel Süslemeler ve Dekorlar Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Kullanılır?

  • Evlilik teklifi, nişan, düğün organizasyonu; romantik bir ortama uygun bu organizasyonlarda şamdan, mum, kadehler gibi objeler tercih edilirken romantizmin rengi kırmızı rengine de fazlasıyla yer veriyor ve bu renkte objeler kullanıyoruz.
  • Kumsal düğün organizasyonu; ahşap meşaleler, denizci fenerleri, kandiller, fanuslar, beyaz veya pastel renkli tüllerle süslenmiş gazebo gibi kumsalı deniz temalı objelere yer vermekteyiz.
  • Kır düğünü organizasyonu; genellikle doğallığın ve saflığın ön plana çıktığı bu organizasyonlarda bu duyguyu hissettirecek objeler vardır. Nostaljik bir fotoğraf köşesi, beyazın baskın olduğu objeler, ahşap suplalar örnek gösterilebilir.
  • Vintage konseptli düğün organizasyonu; eskitilmiş objelerle vintage havası verdiğimiz organizasyonlarınızda eskitilmiş kapılar, gramafon, plak, eskitilmiş gitarlar, sandıklara yer verebiliriz.
  • Salon konseptli düğün organizasyonu; şıklık, lüks ve zarafetin hakimlik sürdürdüğü bu organizasyonlarda genellikle gold objeler kullanılmaktadır. Supla, şamdan, runner gibi objelerin gold renklerdeki tercihleri örnek gösterilebilir.
  • Kokteyl organizasyonu; davetlerde cam fanuslar, kandiller gibi objeler kullanılır. Cam fanuslara tercihe göre taşlar veya canlı – yapay çiçekler tercih edilebilir.

Özel Dekorlar İle Süsleme

Özel Dekorlar İle Süsleme Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız