Palyaço

safran organizasyonu hizmetleri

Organizasyonların rengarenk, akılda kalıcı ve eğlenceli olmasını arzu edenler için palyaço servisimiz doğru tercih… Eğitimlerini almış özel ekiplerden oluşan palyaçolarımız, kaliteli kostümleri, rengarenk makyajları ve eğlenceli etkinlikleri ile organizasyonlarınızı şenlendirirken aynı zamanda ilgi çekecektir. Doğum günleri, açılışlar, mezuniyetler, fuar etkinlikleri, avm etkinlikleri, festivaller gibi pek çok organizasyonda palyaço kiralayabilirsiniz. Yüz boyama, ilan dağıtma, eğlenceli oyunlar hem eğlendirici hem öğretici oyunlar gibi palyaçolarımızın bir sürü eğlenceli oyunu ve hizmetleri ile Safran Organizasyon firması olarak hizmetinizde olmaktan mutluluk duyacağız.

Palyaço

Palyaço servisi ve palyaço temini servisi nedir?

Palyaço, renkli makyaj ve kostümleriyle eğlendiren, çeşitli oyunlarla organizasyonlarınıza renk katan animatörlerdir. Palyaço temini hizmeti, organizasyonlarınızı güzelleştirmek adına görevlendirdiğimiz animatör ekibimizdir. Palyaço hediye servisi ise, sevdiklerinizi şaşırtacak ve özel günlerinde onlara hediyeleriyle birlikte verilen uçan balonlarla mutluluklarına ortak oluyoruz.

Palyaço

Palyaçolar organizasyonlarda neler yapar?

  • Doğum günü organizasyonları; çocuk, yetişkin tüm doğum günü organizasyonlarınızda yer alabilecek palyaço ekibimizle 1 yaştan itibaren çocuk doğum günü hizmeti vermekteyiz. Yüz boyama, halat çekme, balon şekillendirme, çuval yarışı ve sandalye kapmaca gibi etkinliklerimiz bulunmaktadır.
    Yetişkin doğum günlerinde ise harfli balon ve hediyeler ile hizmet vermekteyiz.
  • Açılış Organizasyonu; işletme veya kuruluşunuzun açılışında renkli, müzikli ve dikkat çekici bir etkinlikle hizmet vermekteyiz. Ses sisteminden yayınlanan müziklerle ve mekanın balonlarla süslenmesiyle dikkat çekerken misafirlere broşür dağıtarak işletmenizi tanıtma hizmetini veriyoruz.
  • Evlilik teklifi organizasyonu; eş adayınıza evlilik teklifi yapacağınız mekana palyaçolar eşliğinde özel araçla getiriyor, hediyelerle onu şaşırtıyoruz veya tercihinize göre coşkulu bir evlilik teklifi hayal ediyorsanız palyaço ekibimizle birlikte benzersiz bir anı hep birlikte paylaşıyoruz. Sizlerde bu benzersiz organizasyonlarınıza renk katmak isterseniz Safran Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Palyaço Talebi

Palyaço Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız