Pamuk Şeker

safran organizasyon hizmetleri

Pamuk şeker hizmeti çok fazla organizasyonda yer verilen bir hizmetimizdir. Açılış, avm etkinlikleri, şenlikler, festivaller, bayramlar gibi pek çok organizasyonda karşınıza çıkmaktadır. Özel pamuk şekeri arabasıyla yöresel veya organizasyon konseptinize uygun kıyafetli ekip arkadaşlarımız pamuk şekerlerini hazırlar. Sunumlarını çubuklara sardıkları pamuk şekerlerle yapar ve misafirlerinize ikram ederler. Pamuk şekercilerimiz aynı zamanda eğlenceli manilerle konuklarınıza güzel anlar yaşatıyorlar. Pamuk şekerlerimizde sağlığa uygun ürünler kullanır katkı maddelerine asla yer vermezler. Temiz ve titiz çalışan ekibimizden hizmetlerimizi sağlayabilirsiniz.

Pamuk Şeker

Pamuk Şeker Nedir ve Nasıl Yapılır?

Pamuk şekerin ham maddesi toz şekerdir. Toz şekerin şekil ve form değiştirmesiyle pamuk şeker elde edilmektedir. Pamuk şekerler kendi ekip arkadaşlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Toz şeker pamuk şeker makinasına konuyor ısıyla formu değişen şeker ip gibi yukarı çıkıyor. Çubuklara dolaya dolaya pamuk şekerlerimizi hazırlamış oluyoruz. Herhangi bir katkı maddesi bulunmayan pamuk şekerlerimizde renklendirmelerinide doğal yollarla yapıyoruz. Organizasyonlarınızdaki uygunluğa göre pamuk şekerlerin boyutu, rengi belirlenmekte ve servis edilmektedir.

Pamuk Şeker

Pamuk Şeker Hangi Organizasyonlarda Tercih Edilir?

  • Festival organizasyonu; renkli ve eğlenceli festivallerinizde renkli ikramlardan biri pamuk şekerler keyifli bir seçenek olacaktır.
  • Piknik organizasyonu; doğayla iç içe bol etkinlikli piknik organizasyonlarınızda pamuk şeker ikramınızla hem çocukları hem yetişkinleri mutlu edebilirsiniz.
  • Ramazan etkinlikleri; nostaljik konseptlerin sıklıkla karşılaşıldığı ramazan etkinliklerinde pamuk şeker standlarına da yer verebilirsiniz.
  • Temalı parti organizasyonları; temalarınıza uygun konseptlerde pamuk şeker tezgahlarımız, standlarımızla konuklarınıza farklı bir organizasyon sunabilirsiniz.

Pamuk Şeker

Pamuk Şeker Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız