Profesyonel El İlanı Dağıtımı

safran organizasyon hizmetleri

Firmanızın açılışlarında, yeni şube, tanıtım, indirim gibi duyuruları yapmanız için profesyonel el ilan dağıtımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Belli bir bölgede ve hedef kitlenize uygun alanlarda dağıtılan bu ilanların dağıtım lokasyonunu sizde belirleyebilirsiniz. Böylece firmanızın adını daha fazla kitleye duyurmuş olur müşteri portföyünüzü genişletirsiniz

Profesyonel El İlanı Dağıtımı

Profesyonel İlan Dağıtımı Nedir, Nasıl Yapılır?

Profesyonel ilan dağıtımı, firmanızın bilgileri ve tanıtımını yapmak istediğiniz bilgilerin yazılı olduğu broşürlerin hedef kitlenize dağıtılması ile gerçekleşmektedir. Sivil animatörlerimiz sizin uygun bulduğunuz veya bizim belirlediğimiz lokasyonda broşürlerinizin dağıtımını sağlıyoruz. Arzu ederseniz renkli kostüm veya firma maskotlarınızla dağıtım yapmamız mümkündür.

İlan dağıtımı hizmetimizde ister ilan bastırmayı ve dağıtımı firmamızla yapabilir isterseniz sadece dağıtım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Safran Organizasyon ekibi bünyesindeki arkadaşlarımızla dağıtımlarınızı bir günde birden fazla lokasyonda aynı anda veya belli tarihler içerisinde belli günlerle yapmaktayız. Görevlendirilen grupların başında bir ekip sorumlusu bulunmaktadır. Görevli arkadaşlarımız dağıtım yaptıkları bölgeleri fotoğraflıyor ayrıca telefonlarla konum bilgisinden takiplerini sağlayabiliyoruz.

Profesyonel El İlanı Dağıtımı

Profesyonel İlan Dağıtım Hangi Lokasyonlarda Tercih Edilir?

  • Açılış organizasyonu; etkinliklerinizde daha geniş bir kitleye ulaşmanız için bilgilerinizin yer aldığı ilanlar verimli olacaktır. Firmanızın tarihçesi, yeri, hizmetleri, logosu gibi pek çok bilginin yer alacağı broşürleri birlikte tasarlayabilir veya sadece dağıtımını sağlayabiliriz.
  • Kampanya ve indirim dönemleri; firmanızın indirim ve kampanyalarını tarihinden önce dağıttığınız ilan ve broşürlerle duyurabilirsiniz.

Profesyonel El İlanı Dağıtımı

Profesyonel El İlanı Dağıtımı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız