Profesyonel Işık, Ses ve Sahne Sistemleri Kiralama

safran organizasyon hizmetleri

Organizasyonlarınızın türüne göre ve davetli sayınıza göre temin edilen ekipmanlardır. Standart olarak 2 kabin, 2 ayaklık, 1 laptop, 1 mikrofon, 1 amfimikser ve bağlantı kabloları bulunmaktadır. Davetli sayısı, organizasyon mekanının büyüklüğü gibi etkenlere göre ekipman türü ve sayısı belirlenir. Organizasyonlarınız ister ev tipi olsun ister 3000 kişilik bir alanda olsun hizmetlerimizi sağlayacak ekipmanımız mevcuttur. Ekipman sağlama, nakliye ve kurulum işlemleride firmamız tarafından yapılmaktadır.

Profesyonel Ses, Işık ve Sahne Sistemleri

Profesyonel Ses, Işık ve Sahne Sistemleri Hizmeti

Ses sistemi ve ışık organizasyonlarınızın olmazsa olmazıdır. Yeterli aydınlatma, gerekli görülen ışıklandırmalar organizasyonunuza ayrı bir hava katacaktır. Seslendirme ise diğer bir önemli unsurdur. Sonuçta düzenlenen bir organizasyonda yeterli sayıda ekipmanla ses sistemi yansıtılamadığında konuklarınız programdan birşey anlamayacak ve mutsuz ayrılacaklardır. Bu nedenle her organizasyona göre ayarlayabileceğimiz ekipmanlarla ses sisteminizide mükemmel bir şekilde sağlayabiliriz. Organizasyonunuzun türüne ve sizin isteğinize bağlı sahne kurulumu da yapmaktayız.

Düğün, açılış organizasyonu, temel atma, piknik, şenlik gibi pek çok organizasyonda hizmet verebileceğimiz ses, sahne ve ışık hizmetlerimiz için Safran Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Işık, Ses ve Sahne Sistemleri Kiralama

Profesyonel Işık, Ses ve Sahne Sistemleri Kiralama Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız