Şenlik Organizasyonu

safran organizasyon hizmetleri

Şirketlerin yaza merhaba, kutlama, üniversitelerin şenlikleri gibi aktivitelerde verdiğimiz hizmetlerdir. Sahne kurulumu, animatörlerimiz, oyun parkurlarımız, etkinliklerimiz,ses sistemlerimiz, yarışmalarımız ve tüm ekipmanlarımızla sizlere eşsiz, eğlenceli bir şenlik ortamı hazırlıyoruz. Bayrak, flama, popcorn standı, pamuk şekerci gibi hizmetlerimizde mevcuttur.

  • Şişme oyun parkuru; şenliklerinde yaş oratalamasına göre şişme oyunlarda çeşitlenmektedir. Hem çocuk hem yetişkinler için çeşitli şişme oyun parkurları bulunmaktadır. Sumo güreşi, şato, rodeo, zıp zıp, şut becerisi gibi çeşitli parkurlar bulunmaktadır.
  • Ses, sahne ve ışık hizmetleri; organizasyonlarınızın içeriğine göre ihtiyaç duyulan ses sistemleri, sahne kurulumu ve ışık hizmetleri teminimiz bulunmaktadır. Ekipmanların teminiyle beraber kurulumlarını da sağlıyor ve şenlik boyu bir ekip arkadaşımız sizinle birlikte bulunuyor.
  • Animasyon ve animasyonlu yiyecekler hizmeti; şenliklerinize eğlence katma amacıyla animasyon hizmeti arzu ederseniz palyaço, kostümlü karakterler, tahta bacaklı adamlarımız hizmetinizde olacaktır. Animasyonlu yiyeceklerde ise, pamuk şeker, popcorn, mısırcı, macuncu, dondurmacılarımızla hizmetinizde olacağız.

Şenliklerinizin farklı, eğlenceli ve ses getirmesini istiyorsanız Safran Organizasyon firmamızla mutlaka iletişime geçin ve özgün fikirlerle yaratacağımız bu şenliğe sahip olun.

Şenlik Organizasyonu

Şenlik Organizasyonu Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız