Şerbetçi, Limonatacı ve Nostaljik Satıcılar Hizmeti

safran organizasyon hizmetleri

Şerbetçi ve limonatacı hizmeti geçmişten günümüze kadar gelen organizasyonlarda yer verdiğimiz nostaljik ekipmanlar ve yöresel kıyafetlerle servis yapan, içecek ekip arkadaşlarımızdır. Geleneksel adetlerimizi sokak lezzetleri adı altında hala yaşatıyor ve organizasyonlarınızda Safran Organizasyon olarak yer veriyoruz.

Şerbetçi, Limonatacı ve Nostaljik Satıcılar

Şerbetçi ve Limonatacı Nedir?

Şerbet karadut, böğürtlen, çilek, üzüm gibi meyvelerden yapılan şeker bal ve karanfil katılan bir içecektir. Limonata ise portakal ve limonla hazırlanan soğuk içecektir.

Şerbetler profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanıp soğutuluyor. Organizasyonlarınızda yöresel kıyafetlerle sırtlarında eski bakır güğümlere şerbet ve limonataları dolduran ekip arkadaşlarımız bakır bardaklarla içecekleri misafirlerinize ikram ediyor. Arzunuza göre nostaljik kemerlerde yer alan bardaklarınızı bakır, karton veya plastik olarak seçebilirsiniz.

Limonatacılar özel nostaljik güğümlerle soğuk bir şekilde şerbetçiler gibi servis yapmaktadır. Konuklarınıza ikramlarda bulunurken limonatacı servsimizle hizmetinizdeyiz

Şerbetçi, Limonatacı ve Nostaljik Satıcılar

Şerbetçi ve limonatacı hizmetlerini hangi etkinliklerde tercih edebilirsiniz?

  • Ramazan etkinlikleri; nostaljik satıcıların sıklıkla tercih edildiği ramazan etkinliklerinde içecek servislerinizi de nostaljik bir şekilde şerbetçi ve limonatacılarımızla sağlıyorız.
  • Doğum günü organizasyonu; eğlenceli ve kalabalık doğum günü etkinliklerinde içecek servislerinizi şık sunumlarla yapabiliriz. Özel şık sebillerde limonatalar, şerbetler ikram edilir.
  • Temalı parti organizasyonu; Türk gecesi, nostaljik temalar gibi konseptli organizasyonlarınızda limonatacı ve şerbetçi servislerimizden yararlanabilirsiniz

Şerbetçi, Limonatacı ve Nostaljik Satıcılar Hizmeti

Şerbetçi, Limonatacı ve Nostaljik Satıcılar Hizmeti Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız