Karma Sahne Efektleri

Yer volkanı, renkli sis, havai fişek, ateş şelalesi gibi bir sürü sahne efektlerinin hep birlikte kullanılmasıdır. Sizin seçtiğiniz ve organizasyonunuza uygun olan sahne efektlerini bir arada kullanıyoruz. Böylece organizasyonunuzda eşsiz ve büyük bir ihtişam oluşuyor. Genellikle konser, büyük kutlamalar, şampiyonluk gibi organizasyonlarda tercih edilmektedir. Safran Organizasyonun çok çeşitli ekipmana sahip olarak size tüm bu olanakları sağlaması mümkündür.

Karma Sahne Efektleri ve Sahne Hizmetlerimiz

Organizasyonlarınızda çok çeşitli sahne hizmetlerine yer verebilirsiniz. Konseptinize göre uygun olan hizmetlere göre karar verebilir ve seçebilirsiniz.

Yer Volkanı

Yer volkanı ateşlenerek soğuk ateşle kıvılcım veren pro teknik bir üründür. 25-60 saniye arasında 3-15 metre yüksekliğinde olan yer volkanlarının süresine ve uzunluğuna siz karar verebilirsiniz. Elektronik sistemiyle uzaktan kumanda ile ateşlenir.

Işık Şelalesi

Genelde sahne kurulan organizasyonlarda sahne arkasına asılan yer volkanları ile hazırlanır. Yer volkanı veya led kullanılan bu hizmetimiz yer çekiminin aksine yönüne akan ışık veya kıvılcımlarla gösteri yapmaktadır. Uzaktan kumanda ile çalışan bu sistemler ihtişamlı gösteriler oluşturmaktadır.

Mayın

Açık alanlarda yapılan organizasyonlarda tercih edilen mayınlar 10 – 30 metre arasında olabilen renkli patlama efektleridir.

Konfeti

Arzu edilen renkte ve sayıda konfetiler, konfeti makinaları ile atılarak ortaya göz kamaştırıcı bir organizasyon çıkarır.

Renkli Sis Efektleri

Organizasyonlarınızda sizin belirlediğiniz renklerde olan sis efektleri açık alanlarda uygulanır. Havaya fırlatılan ve patlamasıyla havada istenilen renkteki sis bulutunu oluşturan bir hizmettir. Böylelikle organizasyonlarınız rengarenk bir sis bulutu içerisinde geçer.

Konser, festival, şampiyonluklar, şenlikler büyük çaplı organizasyonları ihtişamlı kılmak, ve unutulmaz bir organizasyon için karma sahne etkinlikleri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.