Ses Sistemi Kiralama

safran organizasyon hizmetleri

Organizasyonlarınızda verimi sağlamak için ses sistemlerine ihtiyaç vardır. Tüm konuklarınızla iletişim kurabilmeniz ve verim alabilmeniz için ses sistemleri çok önemlidir. Küçük ölçekli, orta ölçekli ve profesyonel ses sistemleri olarak çeşitli boyutlarla hizmet sağlıyoruz. Organizasyondan önce alanda keşif yapıyor ve kişi sayısını belirliyoruz. Tüm bu işlemlerden sonra size en uygun olan boyuttaki ses sistemlerini nakliyesini, kurulumu ve teminini sağlıyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımızla organizasyonlarınızı tamamlıyoruz.

Ses Sistemi Kiralama

Ses Sistemi Kiralama ve Ses Sistemi Çeşitleri

Ses sistemi; kabin, ses mikseri ve mikrofondan oluşan bir sistemdir.
Kabin; sesi dışarıya veren cihazdır.
Ses mikseri mikrofon ve dijital ortamlardaki sesleri kabine göndermeye yardımcı araçtır.
Mikrofon; ses kabinine dış ortamdaki sesleri iletir.

3 farklı ses sistemi bulunmaktadır.

  • Ufak ses sistemi kiralama; 1 adet kabin, mikrofon ve ses mikserinden oluşur. 30 ve daha az sayıda kişinin katılacağı etkinlikler için uygundur.
  • Orta büyüklükte ses sistemi kiralama; kabin sayısı fazladır. 30 ve üstü katılımcının bulunduğu açık veya kapalı organizasyonlarda tercih edilir.
  • Profesyonel ses sistemi kiralama; ufak ve orta büyüklükteki ses sistemlerinden daha temiz daha üst düzey ses veren bu sistemimiz büyük organizasyonlarda tercih edilir. Açık lan ve büyük organizasyonlarda tercih edilir. Safran Organizasyon olarak yeni nesil amfi ve ses sistemleriyle kaliteli ses çıkışı sağlıyoruz. Konser ve düğünlerde line array adı verilen tek sıra halinde dikey olarak kulanılan ses sistemleridir.

Tüm bu ses hizmetleri dışında, sahne, ışık kiralama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ses Sistemi Kiralama

Ses Sistemi Kiralama Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız