Sis ve Renkli Duman Efektleri

safran organizasyon hizmetleri

Büyük organizasyon ve açılışlarda tercih edilen sis ve renkli dumanlar organizasyonlarınızı rengarenk ve keyifli bir ortama dönüştürecek. Son teknolojik makinalarımız ile sağladığımız bu hizmetimiz profesyonel ekip arkadaşlarımızla sağlanmaktadır. Düğün, nişan, temel atma, açılış, festival gibi etkinlikler yararlanabileceğiniz sis ve renkli duman hizmetimiz Safran Organizasyon firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Sis ve Renkli Duman Efektleri

Sis ve Renkli Duman Efektleri Nedir, Nasıl Yapılır?

Sis gösterileri, özel makinalardan çıkan basınçlı sislerin gökyüzünde oluşturduğu gösterilerdir.
Renkli duman gösterisi ise, sis efekt ve gösterilerinin renkli bir halde gökyüzünde yaptığı gösterilerdir.

Sis ve renkli duman efektleri yerde veya gökte olabilir. Bu karar size aittir oda organizasyon çeşidinize göre ayarlanır. Renkli sis efektleri açık hava organizasyonlara uygunken, sis efektleri kapalı alanlarda tercih edilmektedir.

Sis ve Renkli Duman Efektleri

Sis ve Renkli Dumanların Kullanım Alanları

Sis bombası, renkli sis gösterileri sahne gösterileri olan etkinliklerde tercih edilir. İhtişamlı bu hizmetlerde konuklarınızı şaşırtacak eşsiz bir organizasyon olacaktır. Bu hizmetler pro teknik ürünler olduğundan özel izinli ve eğitimli kişiler tarafından hizmeti sağlanmaktadır.

  • Temel atma töreni; açık alanlarda ve yapıldığından ve gösterişli olmasına özen gösterilen bu etkinliklerde tercih edilir. Açık alanda yapılan bu etkinlikler organizasyonlarınıza dikkat çekecektir.
  • Mezuniyet organizasyonu; kapalı alanlarda yapılan bu organizasyonlarda öğrencilerin salonda girişi ile sahne altından sislerle ortamı tamamlıyoruz.

Tüm bu organizasyonlar ve dahası için Safran Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Sis ve Renkli Duman Efektleri

Sis ve Renkli Duman Efektleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız