Şişme Oyun Parkuru

safran organizasyon hizmetleri

Şişme oyun parkurları etkinliklerinizin en eğlenceli dakikalarını sizlere sunuyor. Hem yetişkinler hem çocuklar için uygun olan bu parkurların testleri yapılmış ve güvenlik önlemleri alınmıştır. Animatörlerimiz sizleri parkur hakkında bilgilendirirler ve siz eğlenirken sizin güvenliğinizden de sorumludurlar. Aynı zamanda eğitimli ekip arkadaşlarımız sayesinde güvenle eğlenebilirsiniz.

Şişme Oyun Parkuru

Yetişkin Şişme Oyun Parkurlarımız

  • Canlı Langırt; bir futbol etkinliği olan canlı langırt büyük ve düz bir zemine kurulmaktadır. Kişiler lastik kayışlarlarla platforma bağlanır. İki farklı takımla oynanılan bu parkurda amaç rakip kaleye fazla sayıda gol atmaya çalışmaktır.
  • Rodeo; Mekanik bir sistemin üzerinde at veya boğa figürü yukarı, aşağı, sağa, sola hareket halindedir ve giderek hızlanır. Amaç üzerinden düşmemektir. Mekanik sistemin etrafı şişme şekildedir ve düştüğünüz zaman herhangi bir zarar görmezsiniz.
  • Sumo Güreşi; özel şişme kıyafetlerle sumo güreşçilerine benzer şekilde iri olan iki kişi birbirini güreşerek güreş alanından dışarı çıkarmaya çalışır.
  • Dev Tırmanma Dağı; 10 metre yükseklikteki tırmanma dağına, belinden parkura bağlanan yarışmacıların şişme parkur üzerindeki aparatlara basarak tırmanışı ile yapılan oyundur. Aynı anda 4 kişi yarışabilir. Parkurun her bir yeri şişme olduğundan herhangi bir tehlike arz etmez. Nakliye ve kurulum tarafımızdan yapılır ve güvenlik açısından bir personelimizde parkurun başındadır.
Şişme Oyun Parkuru

Çocuk Şişme Oyun Parkuru

  • Dev Palyaço Kayrdırak; şişme kaydıraktan farklı olarak kaydırakta palyaço teması bulunmmaktadır. 7 metre uzunluğunda, 5 metre genişliği ve 8 metre yüksekliğinde olan bu parkurumuza çocuklarımız tırmanıyor ve kaydıraktan kayarak aşağıya iniyorlar. Temin, nakliye ve kurulum firmamıza ait olup bir sivil animatörümüzü de organizasyon boyunca sizinle bırakıyoruz. Hem parkuru anlatıyor hemde güvenlikten sorumlu oluyor.
  • Top Havuzlu Combo; renkli toplarla dolu şişme oyuncaklarda minik misafirlerinizin favori parkuru olacaktır.
  • Sünger Bob Kaydırak; 5-15 yaş aralığındaki çocuklara uygun parkurumuz Sünger Bob temasıyla çocuklarınızın ilgisini çekecek ve eğlenceli bir aktivitede yer almalarını sağlayacak. Fuar, açılış, piknik, doğum günü gibi organizasyonlarınızda yer verebilirsiniz.
  • Kedili Kombo Zıpzıp; çocuklarınızın keyifle oynacağı bu parkur Safran Organizasyon tarafından sizlere temin edilmektedir. Tırmanma bölümü, kaydırak ve tünel bölümü olan bu parkur 1-10 yaş arasına hitap eder. 10 kişi aynı anda parkurda oynayabilecek kapasitededir.
  • Kaydırak; parkurda birden fazla kaydırak, tırmanma duvarı mevcuttur. 3-12 yaş arası çocuklar için eğlenceli bir aktivitedir.
  • Zıp zıp; 1-5 yaş arası çocuklar için eğlenceli bir aktivitedir. Aileler tarafından da tercih edilmektedir

Bunlar dışında; top havuzu, çekme basket, şut becerisi, parti şatosu gibi şişme parkurlarımızda bulunmaktadır.

Şişme Oyun Parkuru

Şişme Oyun Parkuru Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız