Taht Kiralama

safran organizasyon hizmetleri

Taht gösterisi ve şovları genellikle kına gecesi ve sünnet düğünlerinde tercih edilir. Kına gecelerinde gelin için hazırlanan özel tahtlar yapılır. Sünnet düğünlerinde ise sünnet çocuğu tahtla salona efeler eşliğinde getirilir ve efe oyunu oynatılır

Taht Kiralama

Taht Gösterisi Ve Kiralama Hizmeti

Taht kiralama genellikle kına gecesi, bekarlığa veda veya sünnet düğünlerine ihtişam katmak için tercih edilir. Taht gösterileri ise kişinin salona tahtta getirilmesiyle yapılır.

  • Geleneksel kına gecesi; eski adetlerimizden süregelen kına gecelerinde taht vazgeçilmezdir. Tahtın etrafı konseptinizin renklerine göre çiçek ve tüllerle süslenir. Etrafına nedimeler için puflar ve minderlerle tamamlanır. Su testisi, kına tepsisi, tefler, gül suyu ibriği gibi birçok metaryellerde tahtın etrafında mevcuttur. Özel kostümlü nedimelerimiz tahtta gelinle birlikte salona girerler ve kına gecesi başlatılır.
  • Sünnet düğünü; sünnet çocuğu efeler veya modern dansçılarımız eşliğinde salona getirilir. Yer volkanları veya ışık gösterileri ile salonun en dikkat çekici köşesine yerleştirilir. Tercihinize göre ya yöresel kıyafetli efelerimiz yöresel oyunlarını oynar veya modern dansçılarımızla modern dans gösterisi yapılır. Konuklarınızı şaşırtacak, farkınızı ortaya koyacak organizasyonlar için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Taht Kiralama

Taht Kiralama Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız