Tanıtım Videosu ve Video Kurgu

safran organizasyon hizmetleri

Tanıtım videoları firmanızın, markanızın veya ürününüzün tanıtımı için çekilen videolardır. Tanıtım videoları, reklamlardan akılda kalıcılığı ve dikkat çekiciliği ile farklıdır. Safran Organizasyon olarak sizlere tanıtım videoları hazırlıyor ve reklam çalışmalarında da farkınızı gösteriyoruz. Son teknolojik ekipmanlarımız ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla sizlere video çekimleri yapıyoruz.

Tanıtım Videosu ve Video Kurgu

Tanıtım Videoları Hangi Etkinliklerde Kullanılır?

Firmanızın ve kurumunuzun videoları çekilerek kurgulanır. İyi bir tanıtım videosu için detaylı bir araştırma yapmamız gerekir. Öncelikle firmanızı, hizmetlerini, müşteri portföyünü belirledikten sonra en uygun ve tanıtıcı şekilde videolarını çekiyoruz. Çekimlerimizi gerekli gördüğümüz tüm açılardan ( drone ile kuşbakışı vb.) Ardından prodüksiyon ekibimize devrediyoruz. Firmanıza en uygun bir şekilde montajlanıp kurguluyor size teslim ediyoruz. Böylece farklı ve reklamınızı sağlayan tanıtım videonuz hazırlanmış oluyor. Tüm sosyal mecralarınızda da paylaşabilir aynı zamanda şirket içi ekranlarınızda da oynatabilirsiniz.

Tanıtım Videosu ve Video Kurgu

Tanıtım Videoları Hangi Etkinliklerde Kullanılır?

  • Açılış organizasyonu; çekimlerde firmanızın açılış organizasyonunda detaylı çekimler yapılır. Tüm organizasyon görüntüleri montajlanır ve tanıtım videonuz ortaya çıkar. Bu video isterseniz şirketinizin yıl dönümlerinde, firmanızın tarihçesinde, web sitenizde veya şirket içi ekranlarınızda yer verebilirsiniz.
  • Reklam aktiviteleri; yapılan çekimlerinizi sosyal medya hesaplarınızda, web sitelerinde yayınlayarak geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Hedef kitlenize göre çekilecek olan bu videolar müşterilerinizin ilgisini çekecektir.
  • Düğün organizasyonları; giderek yaygınlaşan düğün klipleri hizmetimizde mevcuttur. Düğünden önce isteklerinizi, hayallerinizi belirliyoruz. Çekimlerinizi düğün günü her açıdan çekiyor ve kurgusunu bitirip teslim ediyoruz.

Tanıtım Videosu ve Video Kurgu

Tanıtım Videosu ve Video Kurgu Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız