Temel Atma Töreni

safran organizasyon hizmetleri

Temel atma töreni, avm, belediye binası, plaza, site gibi yapıların temeli atılmaya başlanırken yapılan törenlerdir. Törenlerde yapılan konuşmalar, izletilen videolar, karşılama ekibi, protokol için izleme alanı, kürsü, ses ve ışık efektleri, başlatılma anı gösterileri gibi hizmetler sağlanmaktadır. Safran Organizasyon olarak önemli yapıların temel atmalarında yapılan törenlerde yer almak ve sizlere bu törenleri en mükemmel şekilde gerçekleştirmek için buradayız. Temel atma töreninde sizlerin ihtiyaç duyduğu veya duyacağı tüm hizmetleri, ekipmanları sizlere sağlıyoruz.

Ekipman Kiralama

Yürüyüş yolu, confetti, kürsü, sahne, kırmızı hali, sahne, barkovizyon, ses sistemi, masa, sandalye gibi ekipmanlarımızın hepsini ihtiyaçlarınız doğrultusunda tremin ediyoruz. Tüm bu ekipmanlar için nakliye ve kurulum tarafımızdan yapılarak tören boyu bir ekip arkadaşımızı da sizinle birlikte bırakıyoruz.

Kokteyl Organizasyonu

Konuklarınıza lezzetli ve eşsiz lezzetler sunuyoruz. Sizin arzu ettiğiniz veya bizim önerdiğimiz lezzetlerle bir menü oluşturuyor ve ikram ediyoruz. Konuklarınıza servis yapması açısından profesyonel servis ekiplerimizle çalışıyoruz.

 

Görüntü Hizmetleri

Törende izletmek istediğiniz veya sahneyi ekrana yansıtmak için ihtiyaç duyacağınız barkovizyon, led ekran, projeksion gibi ekipmanlarımızı kiralama hizmeti veriyoruz.

Süsleme Hizmeti

Kırmızı halıyla oluşturacağımız yürüyüş yolu, masalarınızın tüllerle süslenmesi, sahnenin önüne yaptığımız balonlar ve çiçeklerle töreninizi güzelleştiriyoruz.

Ajans Hizmetleri

Konuklarınızı karşılayan host ve hostes, töreninizi yönlendirecek planladığınız şekilde ilerlemesini sağlayacak sunucu hizmetini sizlere sağlıyoruz.

 

Havai Fişek ve Pro Teknik Hizmetler

Töreninizin ihtişamlı olmasını sağlayan, havai fişek, yer volkanları, ses bombası, renkli sis bombası, led aydınlatmalar gibi pek çok hizmet sunuyoruz. Ekibimiz de bu işlemler için görevlendirilen profesyonel arkadaşlarımızla törenleriniz daha da ihtişamlı hale gelecektir

Prodüksiyon Hizmetleri

Temel atma töreni boyunca profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla, fotoğraf ve video çekimi sağlıyoruz.

Temel Atma Töreni

Temel Atma Töreni Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız