Trio Grubu Kiralama

safran organizasyon hizmetleri

Davetlerinizde konuklarınıza müzik dinletisi ve görsel bir aktivite sunmak isterseniz trio grubu kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Safran Organizasyon olarak kokteyllerinizde, düğünlerinizde, açılışlarınızda bu şık hizmeti sunuyoruz.

Trio Grup Kiralama

Trio Grubu Nedir?

3 kişiden oluşan müzik grubudur. Trio grubunda,enstrümanlarında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız jazz ve pop gibi türlerde eserler sunarlar.
Trio grupları; flüt – gitar – kontrbas trio, keman – kontrbas – gitar, keman – flüt – gitar trio, keman – akordeon – kontrbas gibi enstrümanlarla olabilir, istenilen türde müziklerle ve repertuvarla sahnelenebilir.

Organizasyonlarınıza uygun sözlü veya sözsüz şarkı tercihlerinde bulunabilirsiniz. Organizasyonlarınızda yer verebileceğiniz trio gruplarımızla şık ve zarif bir etkinlik sizlerle…

Trio Grubu Kiralama

Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilir?

  • Kokteyl organizasyonları; şık kokteyllerinize şık sunumlar eşlik ederken trio grubu bu organizasyonların vazgeçilmezidir. Hem şık hem zarif müzik dinletileri konuklarınıza eşsiz bir kokteyl yaşatacaktır. Jazz ve klasik müziklerle konuklarınız hem ruhunu dinlendirecek hem organizasyonlarınızın tadını çıkaracaklar.
  • Ürün tanıtım ve lansmanları; yeni ürün tanıtımlarınızı şık bir organizasyonla gerçekleştirirken trio gruplarımızda tanıtımınıza yardımcı olacaktır. Konuklar hem ürününüzü tanıyabilecek hemde kaliteli bir lansmanda bulunmaktan büyük keyif duyacaklardır.
  • Düğün organizasyonu; klasik düğün tercihlerinizde belirlediğiniz düğün programına göre trip gruplarımız sizlere keyifli bir düğün yaratıyor. Konuklarınız yemek yerken veya henüz düğün başlamamışken fonda çalan klasik ve jazz müziklerle eşsiz bi düğün organizasyonuna sahip olabilirsiniz.
  • Açılış organizasyonu; firma, kurum, kuruluş, mağaza, avm gibi açılışlarda trio gruplarımızın eşsiz parçalarıyla açılışlarınıza dikkat çekebilirsiniz.
  • Evlilik teklifi organizasyonu; Eş adayınıza unutulmaz bir evlilik teklifi yaparken trio grubumuz müzikleriyle size hoş, romantik bir ortam sağlayacaktır. İster evlilik teklif edeceğiniz mekanda bir anda belirirler, ister en işlek caddede bir anda size ve sevdiğinize şarkılar söyleyerek sizleri şaşırtır.

Trio grubumuzla ilgili detaylı bilgi almak için Safran Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Trio Grubu Kiralama

Trio Grubu Kiralama Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız