Üçgen Bayrak Süsleme

safran organizasyon hizmetleri

Üçgen bayrak süsleme genellikle açılışlarda, firmaların yıldönümlerinde veya kampanya tarihlerinde kullanılmaktadır. Firmanızın renklerinden veya firmanızın logosu baskılı bayraklarla süsleme yapıyoruz. Böylelikle firmanız dikkat çekiyor ve tanıtımını da yapmış oluyorsunuz. Ekibimizin profesyonelliği ve tecrübesiyle beraber pek çok hizmetimizle hedef kitlenize sizi tanıtıyoruz.

Üçgen Bayrak Süsleme

Üçgen Bayrak Süsleme ve Flama Süsleme Hizmeti

Üçgen bayraklar arzu ettiğiniz renkler veya üzerine logolarınız basılı olarak hazırlanıyor. Bir paketi 25 metre uzunluğunda olan bayraklar mekan büyüklüğü ve asma şeklinize göre hesaplanarak hazırlanıyor. Standart kırmızı – beyaz basılan bayraklar logonuza veya renk seçiminize göre 4-8 gün arasında hazırlanıyor. Bayraklar 1 – 2 veya 3 farklı renk ile hazırlanmakta ve hazırlanan bayraklar arzu ettiğiniz şekilde asılıyor. Hem dikkat çeken hem tanıtımınızı yapan bayrak süslemeleri için detaylı bilgilere Safran Organizasyon firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Üçgen Bayrak Süsleme

Kırlangıç Bayrak Süsleme Nedir?

Kırlangıç bayraklarda ücgen bayraklar gibi caddelere, dükkanınızın önüne veya mekan içine asılır. Arzu ettiğiniz renkler veya logolarınızla kırlangıç bayraklar hazırlanabilir: Kırlangıç şekline benzediğinden bayraklara kırlangıç adı verilir.

Üçgen Bayrak Süsleme

Yelken Bayrak Süsleme Nedir?

Yelken bayrak bir direk dibinde duba, direkte ise markanızın logolu bayrağı bulunmaktadır. Genellikle firmaya dikkat çekmek, firmanızın yerini belirtmek için kullanılan yelken bayraklar paraşüt malzemesinden hazırlandığı için dış etkenlerden kolay kolay etkilenmemektedirler.

Üçgen Bayrak Süsleme

Üçgen Bayrak Süsleme Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız