Varyete Grubu Kiralama

safran organizasyon hizmetleri

Açılış, reklam ve tanıtım organizasyonlarınızda şenlik tadında bir organizasyon için varyete grubumuzu temin ediyoruz. Çok renkli ve kalabalık olan varyete grubumuz hedef kitlenize ulaşmada yardımcı olacaktır.

Palyaço, kostümlü karakterler, tahta bacaklı adam, jonglör, dansçılar, venedik palçosu, çizgi film karakterleri gibi çeşitli animatörler bir araya gelerek şehrin en işlek cadde ve sokaklarında dikkat çekiyor ve tanıtımınızı yapıyorlar.

Varyete Grubu Kiralama

Varyete Grubu Nedir?

Farklı animasyon ekiplerinin bir araya gelerek birlikte gösteri yapmalarıdır. Palyaço, jonglör, tahta bacaklı adam, skyrunner, dansçılar, kostümlü karakterler hepsi birlikte şenlik ortamı oluşturuyor.

Varyete Grubu Kiralama

Varyete Grubu Animasyonları

  • Palyaço; renkli kıvırcık saçlı, enteresan kostümlü, kırmızı top burunlu, eğlenceli danslar ederek muziplikler ve oyunlar yaparlar.
  • Kostümlü karakterler; Pamuk Prenses, Cinderella, Batman, Superman, Minion gibi çizgi karakterlerin canlandırmasıyla danslar yapar, renkli kıyafetleriyle dikkat çeker, konukları eğlendirir.
  • Maskotlar; çizgi film ve masal karakterlerinin 3 boyutlu olarak kostümlerle canlandırılmasıdır.
  • Jonglör; top, şişe gibi ekipmanlarla nefes kesen gösteriler yaparlar.
  • Tahta bacaklı adam adam; uzun mekanik bacaklı boyları 2 metreye kadar uzayabilen gösterişli görüntüleri ve eğlenceli danslarıyla dikkat çeken animatörlerdir.

Varyete Grubu Kiralama

Varyete Grubu Kiralama Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız