Yürüyen Reklamlar

safran organizasyon hizmetler

Yürüyen reklamlar, kısa zamanda, düşük maliyetle ve en fazla kitleye ulaşan reklam türüdür. Sabit reklamlara oranla 10 kat daha fazla geri dönüş sağlayan bu reklam hizmetimiz tasarımlarından taşınmasına kadar Safran Organizasyon sorumluluğundadır. Alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımız, profesyonel tasarımlarımız ve dikkat çekici reklamlarımızla hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacağız. Ekip arkadaşlarımızı araçlarla takip eden ve kontrol eden ekibimizle son derece verimli çalışmaktayız. Yürüyen reklamlar haricinde reklam arabaları ve reklam bisikletleri hizmeti de sağlamaktayız.

Yürüyen Reklamlar

Yürüyen Reklamlar Nedir?

Firmanızın logosunu, broşürünü, firmaya ait tasarımı üzerinde taşıyarak işlek cadde ve sokaklarda gezen animatör arkadaşlarımızın verdiği hizmettir.

Yürüyen Reklamlar

Yürüyen Reklamın Amacı Nedir?

Yürüyen reklamlar sabit reklamlardan daha fazla kişiye ulaştığından tercih edilir. Yürüyen reklamlarda görevli animatörlerimiz, neon renkli kıyafetler, dikkat çekici tasarımlar, markanızın maskotları, renkli tasarlanmış reklam afişleriniz gibi pek çok reklam unsurunu üzerinde taşır. Böylelikle hedef kitlenize ulaşmış ve dikkatlerini çekmiş olarak tanıtımınızı sağlamış oluruz.Yürüyen reklamlarımız içinde led ekran taşımakta mümkündür. Led ekranda verilen etkinliğe yönlendiren, firmanızı tanıtan video da oynatılabilir. En işlek caddelerde ve trafik yoğunluğunun olduğu saatlerde dolaşarak reklamınızı yaparlar.

Yürüyen Reklamlar

Yürüyen Reklam Etkinliği Nerelerde Tercih Edilir?

  • Açılış organizasyonu; firma açılışlarında sıklıkla tercih edilen yürüyen reklam hizmetimiz hem firmanızı tanıtır hemde açılış etkinlik alanına müşterilerinizi yönlendirerek müşteriler ve firmanız arasında detaylı bir tanışma sağlar.
  • İndirim ve kampanya dönemleri; firmaların indirim tarihlerine göre önceden tarihini belirten broşürleri dağıtarak hem tanıtım yapar hem de indirimle birlikte müşteriler tarafından tercih edilmenizi sağlar.
  • Belediye etkinliklerinde; belediyelerin reklam hizmetlerinde yürüyen reklamlar, reklam bisikletleri, reklam arabaları tercih edilmektedir. Böylece belediye hizmetleri, etkinlikleri duyurulabilir.

Yürüyen Reklamlar

Yürüyen Reklamlar Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız