Yüz Boyama

safran organizasyon hizmetleri

Yüz boyama aktiviteleri çocuklarınızın heyecanla kuyruk olup sıralarını beklediği, eğlenceli bir aktivitemiz. Profesyonel eğitimlerini almış animatörlerimiz, çocuklarınızın istedikleri süper kahramanları, çizgi film karakterlerini, seçtikleri figürleri yüzlerine resmediyor. Yüz boyama aktivitesinde kullanılan boya ve kalemler tamamen sağlığa zararsız olup, alerjik reaksiyona izin vermeyen kalitede ürünlerdir. Kullanılan boyalar yıkanarak rahatlıkla çıkabilmektedir. Çocukların fazlasıyla keyif aldığı bu aktivite ile organizasyonlarınızı renklendirebilirsiniz.

Yüz Boyama

Hangi Etkinlik Ve Organizasyonlarda Gerçekleştirilir?

  • Doğum günleri; doğum günlerinde çocuklarınızın yüzlerine istedikleri çizgi film kahramanları, doğa figürleri resmedilir. Profesyonel animatörlerimiz ve kullandıkları sağlığa zarar vermeyen ürünlerle çocuk doğum günlerinde fazlasıyla tercih edilir bir hizmet sunmaktayız. Doğum gününe katılacak çocuk sayısına göre animatörlerimizin sayısı arttırılabilir. Örneğin 12-15 çocuğa 1 animatör yeterli olacaktır.
  • Piknik organizasyonu; okul öncesi, kreş veya bireysel pikniklerinizde yarışmalar ve oyunlarla birlikte yüz boyama etkinlikleri daha eğlenceli olacaktır.
  • Açılış organisyonu; açılış organizasyonlarınızda kostümlü karakterlere, palyaçolara yer verilir. Ancak özellikle çocuklara hitap eden yüz boyama aktivitesiyle daha fazla ilgi çekerek işletmenizin de tanıtımına yardımcı olacak bu etkinliği Safran Organizasyon olarak sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

Yüz Boyama Talebi

Yüz Boyama Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız