Balon Süsleme

Safran organizasyon hizmetleri

Yıllardır sektörde bulunan Safran Organizasyon olarak organizasyonlarınızı gösterişli ve dikkat çekici kılmak adına balonla süslemeler yapıyoruz. Açılış organizasyonu, kampanya, indirim, kutlamalar, temel atma, festival gibi pek çok etkinlikte balon süslemelerine yer verebilirsiniz. Zincir balon, kapı takı, papatya balon, zeplin, uçan balon, figürlü balon gibi süsleme şekillerimiz bulunmaktadır.

  • Zincir balon; açılış, avm etkinlikleri, indirim zamanları markanızın renkleriyle uyumlu balonlarla sarmal zincir görünümü veren şekilde hazırlanır.
  • Kapı takı; organizasyon alanınızın girişinde ters u şeklinde hazırlanan zincir balondur. Renkleri sizin arzunuza göre veya markanızın renklerine göre seçilebilir.
  • Papatya balon; organizasyonunuzun daha renkli ve dikkat çekici olmasını sağlar. 4’lü veya 8’li balonlarla papatya şekli verilerek hazırlanır. Renk seçenekleri ise tercihinize bırakılır.
  • Uçan balon; helyum gazıyla şişirdiğimiz balonlarımız organizasyon alanlarına bağlanarak hoş bir görüntü verir. Ayrıca tam kutlama anında veya organizasyonun en eğlenceli kısmında balonlarınızı gökyüzüne bırakabilirsiniz.
  • Zeplin balon; helyum gazıyla şişirilen markanızın logosunu üzerinde taşıyan zeplin şeklindeki balonlar gökyüzüne bırakılır.
  • Baskılı balon; marka logonuzun basılı olduğu klasik balonlar organizasyonlarınızı süslemekte kullanılır veya çubuklarla küçük misafirlerinize armağan edilir.

Balon Süsleme

Balon Süsleme Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız