Bando Grubu Kiralama

SAFRAN ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Bando Grubu Kiralama

Bando Grubu Nedir?

Organizasyonların vazgeçilmezi tabiki müzikte ancak eğlenceli olmasını ve farklı bir coşkuyla gerçekleşmesini arzu ederseniz bando grubumuzu kiralayabilirsiniz.

Bando grupları en az 4 müzisyenden oluşur ancak organizasyon mekanına göre 25 müzisyene kadar çıkarılabilir. Vurmalı ve üflemeli enstrümanlardan oluşan ekipler açık alanda daha dijital ortamlardan farklı olarak net bir ses sağlayacaktır.

Müzisyenlerimiz organizasyonunuza uygun kıyafetlerle hizmet vermektedirler.

Bando Kiralama Hizmeti Hangi Etkinliklerde Tercih Edilir?

  • Düğün organizasyonu; düğünlerinizde DJ performansıyla tüm gece eğlenirken ansızın beliren bando grubu hem konuklarınızı şaşırtacak hemde eğlenceniz katlanacak. Tempolu ve eğlenceli parçalarıyla ister eşlik edebilirsiniz ister DJ performansına kadar keyifli küçük bir mola verebilirsiniz.
  • Doğum günü organizasyonu; çocuk, yetişkin tüm doğum günlerinde tercih edebileceğiniz bando grubumuz hem görsel hem işitsel keyifli bir dinleti sunacaktır.
  • Açılış organizasyonu; tüm açılışlarınıza coşku ve heyecan hakimdir. Bu coşku ve heyecanı en iyi şekilde muhafaza etmek konuklarınızı memnun etmek ve farklı bir organizasyon İçin banda grubumuzu kiralayabilirsiniz. Hem görsel hem işitsel gösterilerini sunan bando grubumuz coşkuyu hiç azaltmayacaktır.
  • Reklam ve tanıtım hizmetleri; markanızın veya firmanızın tanıtımı için bando grubumuz eğlenceli bir seçenek olabilir. Bando grubumuz markanızın görselleri, logolarıyla veya firmanızın müziğiyle en işlek cadde ve sokaklarda gezerek tanıtımınızı yapabilmektedir.
  • Avm etkinlikleri; alışveriş yapan müşterilerin bir anda coşkulu bir şekilde çıkan bando grubumuz hem şaşırtıyor hemde eğlenceli bir alışveriş sağlıyor. Milli bayram, yılbaşı gibi günlerde AVM’lere sıkça tercih edilmektedir.

Bando Grubu Kiralama

Bando Grubu Kiralama Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız