Çiçek Süsleme

safran organizasyon hizmetleri

Organizasyonlarınızın süslemesinde en çok tercih edlilen çiçek süslemelerdir. Evlenme teklifi, düğün organizasyonu, nişan, nikah, baby shower organizasyonlarında çiçek süslemeleri ile mekanınıza hoşluk katıyoruz. Canlı ve yapay çiçeklerimizi sizin arzu ve hayallerinize göre konumlandırıyoruz. Profesyonel ve özgün ekibimiz ile unutulmaz organizasyonlarınızın ses getirmesini sağlayacağız. Konuklarınızın hayran kalacağı ve özeneceği dekor ve süslemelerimizle ilgili detaylı bilgiye Safran Organizasyon firmamızdan iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Çiçek Süsleme

Çiçek Süsleme Hizmetlerimiz

Organizasyonlarınızda çiçeklerle mis gibi bir ortama sahip olmak istemez misiniz? Hem görselliğinizi arttıracak hem renkli bir ortama dönüşecek çiçek süsleme hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Gelin yolu, masa, sandalye, kapı takı, doğum odaları, nişan, nikah pek çok organizasyon için çiçek süslememiz mümkün.

  • Doğum odası süsleme; hem evinizde hem hastane odasında canlı veya yapay çiçek tercihinize göre süslüyoruz. Gerbera, lilyum, papatya en sık kullandığımız çiçekler ancak sizin isteklerinize göre onları da değiştirebilmekteyiz. Bebeğinizin cinsiyetine göre pembe veya mavi tüllerle çiçek aranjmanlarını tamamlıyoruz. Ayrıca konseptinize göre bir renk belirleyebilir pembe ve mavi dışındaki renk seçeneklerini de sunabiliriz.
  • Açılış veya temel atma organizasyonu; açılış veya temel atma törenlerinde konuşma kürsüsünü ve sahneyi şık görünmesi adına çiçeklerle süsleyebiliriz. İster marka logonuzun renklerindeki çiçekler veya konseptinize uygun renkl çiçeklerle süsleyebilmekteyiz.
  • Baby shower organizasyonu; çiçek süslemelerinin en sık kullanıldığı organizasyonumuzdur. Konseptinize veya bebeğinizin cinsiyetine göre belirlediğimiz çiçeklerle süslenir. Ayrıca konuklarınıza hediyelerinizi sunarken onlara da çiçek süslemeleri yapabilir, taç bileklik gibi aksesuarlarıda çiçeklerden hazırlayabiliriz.

Çiçek Süsleme

Çiçek Süsleme Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız