Doğum Günü Organizasyonu

safran organizasyon hizmetleri

Doğum günü organizasyonları, hem çocuk hem yetişkinler için gerçekleştirilebilir. Sizin gününüzde sizin sonsuz hayallerinizi gerçekleştirmek için Safran Organizasyon hizmetinizdedir. Doğum günleriniz için başlıca programlarımızda mevcuttur.

Doğum Günü Organizasyonu

Doğum Günü Süsleme Hizmetleri

Doğum günü partilerinizi balonlarla süslemekteyiz. Uçan balon, folyo balon, temalı balon, figürlü balonlar gibi pek çok seçenekli balonlarımızdan arzu ettiğiniz balonlarla süslüyoruz. Balon ve konseptinize uygun kutlama kartları, tüller, çiçekler, masa ve sandalyelerle parti ortamınızı hazırlıyoruz. Dekorasyonlarınızı sizin isteklerinize ve arzu ettiğiniz konsepte göre ve yaş kitlesine hitap edecek şekilde hazırlıyoruz.

Animasyon Hizmeti
Palyaço, kostümlü karakterler, tahta bacaklı adamlar, sivil animatörler, çizgi film maskotları çocuklar için olan uygun hazırlanan hizmetlerdir. Animasyon hizmetlerimizde yer alan profesyonel animatörlerimiz doğum günlerinizde size keyifli anlar yaşatacaktır. Jonglör, sihirbaz, müzik grupları, dans grupları,karaoke gibi farklı hizmetlerimizde bulunmaktadır. Tüm bu etkinlikleri profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarla sağlamaktayız.

Ekipman Kiralama
Organizasyonlarınıza göre çeşitli ihtiyaçlarınızda ses sistemi, barkovizyon, masa, sandalye, projeksiyon, ışık, catering hizmetleri son derece kaliteli şekilde temin edilir. Sadece ekipman sağlamakla kalmıyor nakliye ve kurulum hizmetlerinizi de sağlamaktayız.

Catering Hizmetleri
Organizasyon konseptinize göre, kahvaltı, akşam yemeği, barbekü veya kokteyl gibi sizin tercihinize göre hazırlanır.Yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmetlerle konuklarınız ve sizin catering hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Catering hizmetlerinin yanında garson ve servis elemanı hizmetleri için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şişme Oyun ve Oyuncak Hizmetleri
Genellikle çocuk doğum günlerinde tercih edilir. Son dere güvenli ve çocuklarınızı eğlendirecek şişme oyun parkurlarımız hizmetinizdedir. Son dönemler dijital oyunlarda tercih edilmekte ve bu hizmetlerimizde mevcuttur.

Doğum Günü Organizasyonu

Doğum Günü Organizasyonu Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız