Düğün Organizasyonları

safran oganizasyon hizmetleri

Şüphesiz ki ömrünüzde başrolde olacağınız en özel güne herkes gibi sizde özenmektesiniz. Bu yüzden Safran Organizasyon olarak bizde sizlere hayallerinizin düğününüzü vaad etmekteyiz. Siz düğün mekanınıza ve konseptinize karar verin biz tüm ekipmanlarımız ve ekip arkadaşlarımızla hizmetlerimizi sağlayalım. Siz sadece düğününüze katılın biz bütün hazırlıkları sizin için ayarlayalım.

Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu Nasıl yapılır?

İlk olarak düğün yerinizi belirliyoruz. Sizin seçtiğiniz, bizim önerdiğimiz ve en önemlisi sizin beğendiğiniz mekanı kesinleştiriyoruz. Sonrasında mekanın temin ettiklerine göre masa, sandalye ihtiyacını karşılıyoruz. Bunlar mekan tarafından temin ediliyor ise süslemeler, balonlar, tüller, çiçeklerle mekanı süslüyoruz. Ses sistemleri, ışık, sahne gibi ihtiyaçları ekipmanlarımızla karşılıyor ve ekip arkadaşlarımızla kurulum yapıyoruz. Ayrıca müzisyen ve profesyonel dj hizmetlerimizle ise fazlasıyla eğlenceli bir düğün ortamına hazır olun. Catering servisimizle menünüzü oluşturabiliyor ve konuklara lezzetli bir yemek sunma fırsatıda sağlıyoruz.

Sahne, ışık, profesyonel kiralama hizmetlerimiz ile düğününüzü tamamlıyoruz. Davetlilerinizin sayısına ve mekan büyüklüğüne göre sahne alanının büyüklüğünü ayarlıyoruz. Düğün alanının özel ışıklandırmalarını, ses sistemlerini temin ediyor ve kurulumunu yapıyoruz. Ayrıca herhangi bir durumda müdahale edebilmesi adına 1 ekip arkadaşımız sizinle kalıyor.

Yıllardır bu sektör içinde olduğumuzdan hayal gücümüzü fazlasıyla geliştirdik. Referanslarımızı çoğalttık ve hazır bir ekip olarak karşınızdayız. Sizlerin hayalleriniz bizim organize ettiğimiz düğünlerde yaptığımız hizmetler üzerinde ekip arkadaşlarımızla bir beyin fırtınasıyla harika bir düğün organize ediyoruz.

  • Kumsal düğünleri; sakin, daha sade ve mistik ruhlu gelin adaylarımızın seçtiği bir düğün çeşididir. Düğün masanızın etrafında uçuşan tüller, etrafta cam fanuslar, rafya ve samanla süslenmiş gazebo, deniz kabukları gibi pek çok hayaliniz kumsal konseptimize uygundur.
  • Kır düğünleri; eğlenceli, doğayla iç içe bir düğün tercih edenler için renkli tüller, rengarenk süslemelerle hazırladığımız bir düğün konseptidir.
  • Salon düğünleri; biraz daha ağır ve klasik düğünlerdendir. Masalarda şamdanlar, kaplamalı sandalyeler, düğün masasının klasik süslemesi ile klasik bir tarzı olan gelin adaylarımızın tercihidir.

Uzun yıllardır sektörde bulunmamız sayesinde ekip arkadaşlarımızın hepsi profesyonel, ekipmanlarımız son teknolojiye uygun, fikirlerimiz her zaman özgün ve farklıdır. Sizlere böylesine özel bir günde hizmet Safran Organizasyon olarak hizmet etmekten mutluluk duyacağız.

Düğün Organizasyonları

Düğün Organizasyonları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız